POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Relax

Kód: AS07
Novinka
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€7,99
Na sklade
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ak sa potrebujete vyrovnať s každodenným stresom, alebo sa len odreagovať na konci dňa, aromatická tyčinka Relax vás krásne uvoľní a pomôže sa upokojiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak sa potrebujete vyrovnať s každodenným stresom, alebo sa len odreagovať na konci dňa, aromatická tyčinka Relax vás krásne uvoľní a pomôže sa upokojiť. Aroma tyčinka Relax je vyrobená namiešaním 100% bio esenciálnych olejov v tej najvyššej kvalite a je zameraná na: vyrovnanosť, vnútorný pokoj a pozitívne myslenie.

Aromatická tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje

bio levanduľový olej - prírodný, uvoľňujúci vône. Prieskum ukazuje, že esenciálny olej pozitívne ovplyvňuje nervový systém, čo z levandule robí perfektného pomocníka pre tých, čo majú problémy so spánkom. Ľudia často kvapkajú levanduľový olej na vankúš pre navodenie nerušeného spánku.
bio mandarínkový olej - je často používaný k uvoľneniu nervov a nepokojnej mysle. Mandarínkový olej je najviac známy pre svoje silné sedatívne schopnosti!
bio Vetiver olej - pokojný, zemitý, bio Vetiver olej (tiež Khus olej je z rastliny Chrysopogon zizanioides) napomáha nervovému systému a tiež tým, ktorí majú problém v noci zaspať. Jedna z jeho ďalších mnohých výhod je jeho schopnosť navodiť sexuálnu túžbu.

Použitie: Stačí si len pričuchnúť k tyčinke pri pocitoch stresu, úzkosti a potreby uvoľnenia. Najlepšie každé 2-3 hodiny.

A ako vieme, že to funguje?

Tri štúdie testovali účinnosť aromatického inhalátora a Aromastick Relax.
Jedna štúdia použila 40 účastníkov a testovala, či spôsob aplikácie (inhalácia vs rozstrekovanie esenciami. Olejov po izbe) ovplyvnil celkový stav jedinca. Inhalácia sa nakoniec ukázala byť ďaleko efektívnejšie ako rozstrekovanie po izbe.

Výsledky sú nasledovné:

Inhalátor znížil systolický krvný tlak o 16,5 mmHg, zatiaľ čo izbová vôňa znížila krvný tlak o 5 mmHg.
Inhaláciou produktu sa znížil účastníkov diastolický tlak o 6,6 mmHg, zatiaľ čo rozstrekovanie po izbe znížilo diastolický tlak len o 2,3 mmHg.
Inhalátor znížil srdcovú frekvenciu o 6,6 tepov za minútu, zatiaľ čo pri rozstrekovaní po izbe klesla srdcová frekvencia len o 2,9 tepov za minútu.

Ďalšia štúdia skúmala 20 jedincov na hranici hypertenzie. Zistenie ukázalo, že inhalovanie Aroma tyčinky Relax každé 2-3 hodiny po 30 dní znížilo krvný tlak o 3-5 mmHg - výsledky sa líšili v závislosti od miery psychického stresu.
Jedna štúdia skúmala 90 účastníkov a výsledky potvrdzujú schopnosť Aroma Tyčinky Relax znížiť systolický i diastolický krvný tlak, srdcovú frekvenciu a zlepšiť celkový pocit pohody o 20%.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie