Čaj Chanca Piedra

Neohodnotené
 

Priaznivo vplýva na funkcie obličiek a prispieva k ochrane pečene.

€4,79
Kategória Amazónske produkty
Zvoľte variant
Kód tovaru NTR014 Objem: 50 g 3 - 7 dní €4,79
 

Chanca Piedra sa vyskytuje v dažďovom amazonskom pralese, na Bahamách, v Južnej Indii a Číne. Rod Phyllanthus, do ktorého Chanca Piedra patrí, obsahuje viac ako 600 druhov tráv, krovín, jednoročných alebo dvojročných rastlín. Phyllanthus niruri má vďaka svojmu zloženiu blahodarné účinky. Španielsky názov Chance Piedra znamená "Brzda alebo rozbíjač kameňov". Chanca Piedra je doposiaľ veľmi používaná v ľudovej medicíne Južnej Ameriky, kde dosahuje veľkú popularitu.

Chanca Piedra získala svoju prezývku, pretože je po generácie používaná natívnymi indiánskymi kmeňmi pre svoju schopnosť eliminácie kameňov v oblasti žlčníka a obličiek. Tradičné použitie Chanca piedry pri eliminácii žlčníkových a obličkových kameňov bolo vedecky potvrdené klinickým výskumom, vykonaným v roku 1999 Capmosem et col. S extraktom Chanca piedry, ktorý potenciálne spomaľoval (bez závislosti efektu na koncentrácii) kryštalizácii oxalátu vápnika (blokoval tvorbu kamienkov). 

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku CHANCA PIEDRA cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • priaznivo vplýva na funkcie obličiek
  • prispieva k ochrane pečene
  • Chanca Piedra podporuje trávenie a zažívanie
  • používa sa na odbúravanie kyseliny močovej

 

Zloženie: Chanca Piedra, sušené mletá bylina Phyllanthus niruri L.

Dávkovanie:

Odporúčaná dávka pre dospelých je 2 krát 300 ml nálevu denne a pre deti od 3 rokov 2 krát 100 ml denne. Nálev pripravíme v pomere 5 : 1000, teda 5 g (1 polievková lyžica) zmesi zalejeme 1 litrom horúcej vody a necháme lúhovať 5 minút. Potom nálev scedíme a môžeme dochutiť napríklad medom.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah: 50 g

Výrobca: Pebainsa, Pebani Inversiones S.A, Lima - Callao, Peru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.