Ajurvéda pre mužov

Ak sa páru nedarí otehotnieť, ideálne je ak svoje zdravia podporí muž aj žena. Rôzne výživové doplnky na podporu plodnosti môžu byť vhodnou voľbou ak pripraviť organizmus lepšie na vytúžené tehotenstvo. Najlepšie je ak sú výživové doplnky prírodné a nepredstavujú pre organizmus ďalšiu záťaž v podobe rôznych umelých látok. Ajurvédska medicína je ideálnym spôsobom ako svoje reprodukčné zdravie podporiť prírodnou cestou celkovo. Ponúka čisto bylinné prípravky pre ženy aj pre mužov na podporu plodnosti.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Cena

1338
11338

Značky

Zobrazených položiek: 7
ashwagandha kapsuly planet ayurveda
€18,29

Upokojenie nervovej sústavy. Energia. Afrodiziakum. Mozog, srdce. Najlepšie prírodné tonikum v rámci ajurvédskej medicíny. Upokojuje nervovú sústavu a vracia energiu.

Kód: PA01
ashwagandha kapsule organic india
€13,99

Ashwagandha (Ašvaghanda) prispieva k zníženiu stresu, k podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity.

Kód: ORI004
male support formula planet ayurveda
€18,29

V rámci ajurvédy 3 najúčinnejšie byliny na podporu reprodukčného systému u mužov a celkovú podporu funkcie mužských reprodukčných orgánov. Dodanie energie a...

Kód: PA36
Oh Boy kapsuly Organic India 1
€37,49

Bylinná ajurvédska zmes Oh-Boy! prirodzene zlepšuje mužskú sexuálnu výkonnosť, silu a reprodukčné funkcie. Oh-Boy zvyšuje výdrž, mužnosť a vitalitu, zvyšuje libido.

Kód: ORI980
Prostate Care kapsuly Organic India
€13,99

Bylinná zmes Prostate Care podporuje zdravú prostatu a normálnu funkciu urogenitálnej sústavy. Prostate Care zlepšuje funkciu a prietok močových ciest

Kód: ORI986
shilajit kapsule planet ayurveda
€18,29

Nedostatok energie. Únava, omladenie. Vysokoúčinný extrakt z Himalájskeho Múmia v pomere až 6:1. Obsahuje iba čistý extrakt zo Shilajitu, bez akýchkoľvek prídavných látok.

Kód: PA17
tribulus power planet ayurveda
€18,29

Ajurvédske byliny vhodné na podporu reprodukčného systému u mužov a celkovú podporu funkcie mužských reprodukčných orgánov.

Kód: PA23

Ako zvýšiť plodnosť u mužov

Ajurvédske bylinky vhodné na podporu plodnosti u muža sú Ashwagandha, Shilajit (Mumio) a Kotvičník. Kombináciu týchto 3 bylín nájdete v bylinnom prípravku Male Support Planet Ayurveda. Táto kombinácia pôsobí na

  • podporu zdravia mužských reprodukčných orgánov
  • na podporu svalstva
  • dodáva mužovi energiu

Ajurvédske byliny na podporu plodnosti muža

Tribulus

Tribulus Terrestris známy ako Kotvičník je veľmi obľúbenou „mužskou bylinou“ pretože je nápomocný pri:

  • svalovej regenerácii
  • podporuje tvorbu testosteronu
  • pomáha pri problémoch s erekciou

Užívajú ho často aj športovci na lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu svalov po športovom výkone. Môžete ho užívať ako klasickú tinktúru, kde je kotvičník lúhovaný v alkohole alebo aj ako súčasť zmesy Male Support Planet Ayurveda spomenutej vyššie, kde nájdete vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt z kotvičníka.

Mumio

Mumio nazývané aj Shilajit má priaznivé účinky na kvalitu a počet spermií. Ten efekt sa podľa pozorovaní prejaví pri užívaní doplnku 8 týždňov. Okrem toho má Mumio mnoho ďalších prospešných účinkov pre organizmus.

  • dodáva energiu
  • obsahuje cenné antioxidanty
  • regeneruje bunky
  • pôsobí proti slabosti a únave

Planet Ayurveda ponúka vysoko kvalitné mumio so špeciálnym spôsobom spracovania, tak aby všetky účinné látky boli zachovane. Ide o štandardizovaný extrakt, čo znamená, že účinné látky sú riadne deklarované a v kapsuly sa naozaj nachádzajú. Niektoré výživové doplnky sú tvorené surovým práškom, čo nemusí byť dostatočne účinné.

Aswagandha

Ashwagandha, ktorú nájdete aj pod názvom Withania somnifera patrí medzi najsilnejšie prírodné afrodiziaká. Zvyšuje sexuálnu túžbu a čo je dôležité, dodáva telu aj energiu potrebnú na zvýšené libido. Pre mužov je ashwagandha odporúčaná na zvýšenie počtu spermií. Môžete ju užívať ako samostatný výživový doplnok, alebo v zmesy Male support. Okrem týchto účinkov, je táto vynikajúca ajurvédska bylina silným prírodným tonikom - posilňuje celý nervový systém a dodáva energiu.

tribulus kotvicnik