Zuby, ďasná

Bolesť zubov je veľmi nepríjemná vec. Každý ju však už zažil. Či už vás trápi kaz, zápal v ústnej dutine, poškodené ďasná alebo ste mali zákrok v ústnej dutine, je dobré mať po ruke vhodný prípravok, ktorý postihnuté miesto upokojí a ošetrí. Práve na toto sa veľmi často používajú prírodné éterické oleje, hlavne tea tree, oregano, šalvia. Osvedčeným prípravom je ej extrakt alebo tinktúra z grepfruitového jadierka alebo tinktúra  z propolisu.

Bylinkové tinktúry na ošetrenie boľavých zubov a ďasien ponúka aj tradičná čínska medicína. Vhodné prírodné produkty vám pomôžu prekonať nepríjemný stav, kým sa dostanete na ošetrenie. Niektoré z nich sú vhodné aj na pravidelné ošetrovanie zápalov v ústnej dutine ako napr. spomínaný tea tree - čajovníkový olej.

Pre malé deti je špeciálne prispôsobený Detský olej na zúbky Jakoubek. Obsahuje jemné bylinky vhodné pre deti na zmiernenie bolesti pri rastúcich zúbkoch.

 

Najpredávanejšie

3
15 1315
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.