Helicobakter pylori

Helicobakter si vyžaduje medicínsku liečbu a odborné vyšetrenie. Ak sa chcete helicobaktera zbaviť, môžete zvoliť aj užívanie kvalitných výživových doplnkov. Prírodná medicína ponúka niekoľko možností ako riešiť symptómy, ktoré helicobakter spôsobuje.

Najpredávanejšie

vesantech lions mane
 
€27,13
chaga vysoka koncentracia mycomedica
 
€37,73
hericium vysoka koncentracia mycomedica
 
€37,73
hercium susene mycomedica
HERICIUM SUŠENÉ - MycoMedica
3 - 7 dní
Kód: MYC45
 
€8,40
hericium tinktura yaomedica
Hericium tinktúra YaoMedica
3 - 7 dní
Kód: YM031
 
€12,59
chaga tinktury yao medica
Chaga tinktúra YaoMedica
3 - 7 dní
Kód: YM030
 
€12,59
chaga mycomedica new
Chaga Mycomedica
3 - 7 dní
Kód: MYC17
 
€26,40
hericium koralovec jezovity mycomedica
HERICIUM - MycoMedica
Na sklade
Kód: MYC39
 
€26,40
Stop kok - tinktúra s betaglukánom PG61 (Objem 50 ml)
 
€9,58
Fit colon - tinktúra s betaglukánom PG60 (Objem 50 ml)
 
€9,58
12 položiek celkom

Cena

538
1538

Značky

Zobrazených položiek: 12
Fit colon - tinktúra s betaglukánom PG60 (Objem 50 ml)
€9,58

Zmes bylín odporúčaná pre pohodu trávenia. Bylinková zmes je obohatená o extrakt z hlivy ustricovej.

Kód: NAD137
Grapefruitové semienko - tinktúra z bylín T11 (Objem 50 ml)
od €5,39

Antibakteriálna tinktúra na vonkajšie aj vnútorné použitie odporúčaná pri chrípke, angíne, herpesoch, aftách, paradentóze, kvasinky, mykózy, kašel...

Kód: NAD080
hericium koralovec jezovity mycomedica
€26,40

Hericium (korálovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele. ...

Kód: MYC39
hericium vysoka koncentracia mycomedica
Novinka
€37,73

Hericium (korálovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele.

Kód: MYC061
hercium susene mycomedica
€8,40

Sušené herícium pre gastronomické využitie. Hericium (korálovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej...

Kód: MYC45
hericium tinktura yaomedica
€12,59

Tinktúra z huby Hericium. Trávenie, žalúdok, helicobakter, pálenie žáhy, nervový systém, pamäť sústredenie, štúdium

Kód: YM031
chaga vysoka koncentracia mycomedica
€37,73

Huba Chaga s vysokou koncentráciou polysacharidov až 50%. Zameranie: tráviaca sústava, imunita...

Kód: MYC063
chaga mycomedica new
€26,40

Chaga (alebo čaga) je po storočia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a  upokojovať telo aj ducha. Pečeň, srdce, ľadviny.

Kód: MYC17
chaga tinktury yao medica
€12,59

Tinktúra z huby Chaga. Trávenie, pečeň, črevá.

Kód: YM030
vesantech lions mane
€27,13

Lyons Mane - prírodná živina pre vaše neuróny. Objavte silu tradičnej medicíny s naším produktom Lyons Mane, ktorý vychádza z hlbokých koreňov čínskej a japonskej liečivej kultúry.

Kód: ZS19023
ROZPLETENIE ZAMOTANÉHO KLBKA - YI GUAN JIAN WAN mod. - TCM Herbs (Objem 100 tabliet / 30 g)
€18,99

Tradičná čínska medicína. Tradičná čínska bylinná zmes.Trávenie, pečeň, psychika, vysoký tlak, zrak, gynekologické problémy.

Kód: TCH068
Stop kok - tinktúra s betaglukánom PG61 (Objem 50 ml)
€9,58

Tinktúra sa užíva pri rozvoji vírusových a bakteriálnych problémov a pri boji organizmu s nimi. Prírodný antibiotický efekt.

Kód: NAD138

Helicobakter a Čínska medicína

Overené postupy ponúka aj Tradičná čínska medicína. TCM rieši tráviace problémy vrátane helicobaktera komplexne a preto sú aj TCM prípravky zamerané na podporu celého tráviaceho systému.

Huba Hericium a helicobakter

Veľmi dobre hodnotená je liečivá huba Hericium. Môžete ju užívať v podobe kapsúl. Tabletiek alebo tinktúry. Hlavné zameranie hericia je práve trávenie a pečeň. Veľmi dobrou vlastnosťou Hericia je upokojenie tráviacich slizníc. Podráždená tráviaca sliznica pri žalúdočných vredoch spôsobuje bolesti a Môže byť aj prvotnou príčinou závažnejších ochorení žalúdka

Hericium ponuka harmonizáciu trávenia prírodnou cestou. V ponuke sú Hericium ako tablety, ale aj ako kapsule. Ak potrebujete rýchly nástup účinku zvoľte Hericium vysokú koncentráciu až 50% polysacharidov.

Huba Chaga a helicobakter

Ďalšou dôležitou liečivou hubou pre podporu tráviaceho systému je huba Chaga. Odborná literatúra o TCM odporúča užívať Chagu spolu s Heríciom. Chaga sa uplatňuje v celom tráviacom systéme, pôsobí na oblasť čriev, pankreasu a žlčník. Podobne ako Herícium hojí poškodenú tráciacu sliznicu, čo je základ dobrého trávenia zdravia žalúdka.

Chaga sa používa v bežnej koncentrácii pri chronických problémoch, a vo vysokej koncentrácii polysacharidov, keď ide o akútny stav.

Veľmi dôležité je zvoliť si kvalitné medicinálne huby, kde sú všetky potrebné účinné látky. Kvalita závisí toho aká surovina – huba sa použije na spracovanie, samotná extrakcia. Značka Mycomedica využíva metódu dvojitej extrakcie najprv vodou a potom alkoholom, čo je veľmi efektívne. Recenzie zákazníkov potvrdzujú veľkú spokojnosť so značkou liečivých húb Mycomedica.

Čo zvyšuje riziko nákazy ako helikobakterom?

Príčiny nákazy Helicobakterom sú rôzne. Najdôležitejšia je správna osobná hygiena, hlavne po použití toalety. Helicobaktera spôsobuje nedostatočný prístup k čistej pitnej vode, nehygienická príprava jedla a tiež blízky kontakt s osobou, ktorá má helicobaktera.

Aby ste sa vyhli nákaze Helicobakterom dodržiavajte hlavné zásady:

 • dôsledné umývanie rúk po toalete
 • vyhýbajte sa strave, ktorej pôvod nepoznáte
 • nepite vodu z neznámeho zdroja
 • pripravujte stravu v hygienických podmienkach
 • stravujte sa zdravo

Aké má helicobakter pylori príznaky

 • častý pocit hladu alebo nechutenstvo
 • pálenie záhy
 • zlé trávenie,
 • časté grganie,
 • bolesti brucha, kŕče
 • nadúvanie
 • chudnutie

Helicobakter pylori Prírodná liečba

Helicobakter môže viesť k zápalom žalúdka, gastritíde alebo až k rakovine žalúdka. Preto je dôležité príznaky riešiť a zvoliť vhodný postup. Poraďte sa lekárom, dodržiavajte liečbu a podľa uváženie zvoľte vhodné výživové doplnky na podporu trávenia. Najlepšie hodnotené sú huby Hericium, Chaga, zmes čínskych bylín Rozpletenie zamotaného klbka Yi guan jian wan.

Overené bylinky na podporu trávenia sú hlavne mäta, pestrec, borievka, čakanka, figa. Tradičná čínska bylinná zmes na podporu tráviaceho systému je Dobré trávenie Jian pi wan s pôsobením na slezinu, žalúdok a pankreas.