Sirup proti kašlu

Sirupy proti kašľu podľa receptov Tradičnej medicíny sú overeným prostriedkom ako sa zbaviť všetkých symptómov súvisiacich s prechladnutím. Kvalitné prírodné zloženie z byliniek s vysokým obsahom vitamínu C, extraktmi z húb Reishi a Cordyceps posilňuje imunitu. Sú vhodné ak sa potrebujete zbaviť kašľu, bolesti hrdla, nádchy...

Najpredávanejšie

mispulnikovy sirup TCM
 
€7,99
draci sirup mycomedica
 
€7,60
2 položiek celkom

Cena

78
178

Značky

Zobrazených položiek: 2
mispulnikovy sirup TCM
€7,99

Bylinný sirup proti kašľu podľa receptu Tradičnej čínskej medicíny. Akútny a chronický kašel. Nádcha, prechladnutie, pľúca, priedušky.

Kód: TCM311
draci sirup mycomedica
€7,60

Detský bylinkový sirup pre harmonizáciu detského organizmu. Podľa receptúry Tradičnej čínskej medicíny. Imunita. Nádcha. prechladnutie. Kašeľ. Posilnenie.

Kód: MYC41

Prírodný sirup proti kašľu pre deti

 

sa osvedčil ako výborný prostriedok pre deti pri ľahších prechladnutiach. TCM ponúka výborné recepty proti kašľu v podobe sirupov pre deti aj pre dospelých

 

Sú vyrobené z čisto prírodných látok – extraktov z bylín a vitálnych húb ako Reishi a Cordyceps. Vitamín C dodáva Acerola a Echinacea. Veľmi obľúbený je Dračí sirup MycoBaby od značky Mycomedica. Užíva sa pri nádche, prechladnutí, potrebe posilniť imunitu. Celkovo podporuje imunitu a harmonizuje organizmus. Je ideálny ako podporný prostriedok počas zmeny ročných období, kedy je na imunitu nápor. Sirup je veľmi chutný, pretože obsahuje aj extrakt z kakaa.

 

Mišpuľníkový sirup na kašeľ

 

je overený prostriedok proti kašľu pre deti aj dospelých. Obsahuje extrakt z plodov mišpule, čo je ázijské ovocie. Okrem toho sú v ňom ďalšie bylinky, ktoré spolu výborne zastavujú nepríjemné kašľanie, ktorého sa neviete zbaviť.

 

Mišpulníkový sirup má výborné recenzie , čo týka kašlu u detí. Detská imunita sa postupne vyvíja a niekedy si už neviete rady s častým prechladnutím, nádchou a kašľom. Dieťa je chvíľu v škôlke a hneď ochorie. Pri ľahkom prechladnutí je dobré mať po ruke tento overený sirup proti kašlu a zvládnuť to pomocou prírodnej lekárne.

 

Mišpulníkový sirup sa osvedčil pri:

 

  • kašeľ aj chronický kašeľ
  • ťažké vykašliavanie
  • pobolievanie v krku
  • škriabanie v krku
  • zápal priedušiek
  • zahlienenie

 

Detské sirupy Mycomedica je sú zamerané aj na ďalšie problémy, ktoré sa riešia pri deťoch – trávenie, problémy s pokožkou, hyperaktivita, podpora dýchacieho systému. Môžete vyskúšať aj obľúbené sirupy ako Multi sirup s vitamínmi, Pandí sirup na podporu ľahkého dýchanie alebo Medvedí sirup na podporu nervového systému.