Bylinné nápoje

Tradičná čínska medicína využíva okrem bylinným tabletiek a guličiek aj bylinné nápoje. Tie sa tiež skladajú z bylín a sú pripravené tak, aby ich užívanie bolo pre súčasného človeka jednoduché. Môžu sa užívať samostatne alebo spolu s čínskymi tabletkami a guličkami.

Nápoje obsahujú čínske byliny ako ženšen, slzovku, ganodermu, rozchodnicu alebo divoký jam. Tieto byliny majú širokospektrálny účinok na organizmus a preto aj pokrytie rôznych symptómov pri užívaní je tak rozsiahle.

Medzi obľúbené nápoje patrí hlavne Nápoj Čínskych Mudrcov TCM Herbs. Jeho základom je čínska obilnina slzovka. Slzovka dokáže z tela odstraňovať rôzne škodliviny a nánosy. Preto sa často tento nápoj pije ako podporný prostriedok pri užívaní čínskych guličiek. Tým, že organizmus prečisťuje, umožňuje bylinám lepšie pôsobiť. Môže sa piť aj ako preventívny a podporný nápoj pre celkovú pohodu.

 

 

Najpredávanejšie

7
50 1750
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.