ZUO JIN WAN - OBNOVA SPÁLENEJ KRAJINY

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na pálenie záhy, bolesti žalúdka, grganie. Afty v ústach.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM015 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

Hlavné zameranie:

pálenie záhy - pálenie žalúdky - bolesti a pálenie v krku, na ktorý nezaberie bežná liečba - krvácanie ďasien - afty v ústach - zápach z úst

Literatúra o TCM uvádza:

Jednoduchý a účinný predpis skladajúci sa iba z dvoch bylín má širokú škálu uplatnenia na stavy spojené s ústami, hrdlom a žalúdkom. Spoločným menovateľom je zápal v tejto oblasti. Dráha žalúdka prebieha od nohy cez brucho, žalúdok, dvanástnik a hrdlo do úst a na ďasná. Všetky popísané príznaky zodpovedajú tomuto priebehu a rovnako zodpovedajú prebytku tepla v dráhe. Tradičná čínska medicína považovala vyššie uvedené ťažkosti za dôsledok tzv. „ohňa žalúdku“, čím sa myslelo nahromadenie horúčosti v oblasti žalúdka a sleziny, ktoré má za následok narušenie zostupného pohybu obsahu žalúdka. To sa prejavuje pálením záhy, bolesťou v žalúdku a v hornej časti brucha, zvracaním, grganím a pod.

Jedná sa o jednoduchú zmes užívanú pri pálení či bolestivosti pod rebrami a v hornej časti brucha, čo môže byť ďalej sprevádzané grganím, zvracaním, pálením záhy a nadmernou potrebou jedla až žravosťou. V ústach býva pocit horúčosti a sucha.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok do skončenia príznakov, potom postupne znižovať podľa odpovede organizmu.

Veľmi známa kombinácia dvoch bylín, ktoré sa navzájom podporujú vo svojom účinku - jedna upravuje peristaltiku, pohyb svaloviny tráviacej trubice smerom zhora dole, zatiaľ čo druhá bylina, ako je popísané aj v zmesi 012-TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA, je protizápalová a pôsobí tiež proti hyperaktivite - nadmernému vylučovaniu žalúdočných štiav alebo zápalu. Hernia pažeráku, žalúdočné vredy, gastritída, zápaly nosohltanu, krku, paradentóza, zápaly ďasien, afty v ústach.

Pri nevýraznom pálení záhy, ale typicky zhoršenom stresom, radšej 062-UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY, alebo obe zmesi kombinujeme. U mužov skôr s produktom 063-UPOKOJENIE ZNESVÁRENÝCH. Pri aftách podávame zmes 015-OBNOVA SPÁLENEJ ZEME vtedy, keď sú afty skôr na slizniciach dutiny ústnej 016-MAJSTROVSKÉ ODVEDENIE ČERVENÉHO skôr pri aftách na jazyku. Pri oboch lokalizáciách podávame preparáty súčasne. Pri aftách sa aplikácia kombinuje s lokálne pôsobiacim sprejom 450-POHLADENIE RANNEJ ROSY.

Dr. ZHU DAN XI, zmes pochádza z jeho diela DAN XI XIN FA, z r. 1481.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.
Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.