AN SHEN BU XIN WAN - PERLEŤ MESAČNEJ ROSY

Kód: TCM123
Neohodnotené
Značka: Lanzhou
€9,99
1 - 3 dni
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes na nespavosť, nočnú podráždenosť, neurózu.

Detailné informácie

Podrobný popis

AN SHEN BU XIN WAN -  PERLEŤ MESAČNEJ ROSY

nespavosť - nepokoj - nadmerné snenie - búšenie srdca

Táto čínska bylinná zmes sa podáva pri podráždenosti, nemožnosti sa upokojiť vo dne i v noci, nespavosti, búšení srdca. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok z perlorodky, ktoré pomáhajú utíšiť mentálnu aktivitu, vyživujú mozog i srdce a napomáhajú zdravému spánku, regenerácii a upokojeniu.

Bylinná zmes Perleť mesačnej rosy je známa svojím upokojujúcim účinkom.

Dávkovanie: Dávkovanie na obale.

Všetky bylinné zmesy WAN v našej ponuke sú od overeného a spoľahlivého dodávateľa TCM Slovakia/TCM Bohemia, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti čínskej medicíny.

Bylinné zmesi Lanzhou Taibao sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR a zároveň môžu byť schválené podobnou inštitúciou v inej členskej krajine EU. Pred schválením bylinnej zmesi sa testuje jej mikrobiologická nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov a tiež sa robí chemická analýza obsahu. V spolupráci s ÚVZ sa určuje doba expirácie a podmienky skladovania. Bylinné zmesi WAN Lanzhou Taibao sú vyrobené podľa celosvetovo platných hygienických štandardov

Bylinné zmesi sú vyrábané v Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory, ktorá je popredným producentom týchto preparátov a vyváža ich do USA, Japonska, Austrálie, Holandska a iných štátov. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do „západných krajín“.

Čo sú Bylinné zmesi WAN ? 

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu (telesného, energetického a duševného) a harmonicky pôsobia na ich vzájomné vzťahy. Bylinné zmesy WAN Lanzhou Taibao vychádzajú z tisícročných receptúr uvádzaných v lekárskych knihách a súčasný výrobca striktne dbá na ich dodržiavanie počas prípravy. Tým je zaručený vyvážený účinok zodpovedajúci zámerom starých autorov.

Základné info o čínskej medicíne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: