BAO HE WAN - MANDARÍNOVO TAJOMSTVO

Neohodnotené
 
 

Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM075 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dní €8
   
 

tráviace poruchy pri prejedaní - tlaky v žalúdku po výdatnom jedle - tlaky po jedle skonzumovanom ve rýchlosti či stresu

Zmes je určená na podporu strávenia jedla po prejedení sa. Ak to preženieme s množstvom jedla, alebo ak preceníme svoje tráviace schopnosti, zvyčajne sa dostaví pocit plnosti, grganie, niekedy i nútenie na zvracanie a celková telesná malátnosť a ťažoba. Niekedy býva búšenie srdca. Po takýchto excesoch sa naopak často dostavuje niekoľkodenné nechutenstvo.

Zmes môžeme použiť i preventívne, tesne pred jedlom, ktoré zo slušnosti či konvencií nechceme odmietnuť a vieme, že nám nesadne.

Dávkovanie: 20 – 30 guľôčok, najlepšie tesne pred jedlom. Pri trvalom prejedaní v dávke 3x denne 8 guľôčok do úpravy stravovacích návykov. Po požití zlého jedla s následnými tráviacimi ťažkosťami je vhodná dávka 10 – 20 guľôčok 3 – 5x denne do skončenia ťažkostí.

Ban xia (Rhizoma pinelliae ternatae), Fu ling (Sclerotium poriae cocos), Chen pi (Pericarpium citri reticulatae) - upravují zažívání tím, že odvádějí hlen a vlhko z oblasti středního ohniště. Ulpívání a stagnace hlenu a vlhka stěžuje a zpomaluje trávení. Shan zha (Fructus cratagei) zlepšuje trávení masa a tučných jídel. Podle moderních výzkumů snižuje hladinu cholesterolu.Mai ya (Fructus hordei germinatus) napomáhá trávení obilovin, například pšenice, která způsobuje u některých lidí alergické reakce a trávicí obtíže. Shen qu (Massa fermantata) fermentovaná směs bylin a obilovin, rozkládá alkohol a další těžké, ulpívavé potraviny, které způsobují pocit "kamene v žaludku". Lai fu zi (Semen raphani sativi) efektivně odstraňuje vazký hlen, který vzniká nedostatečným trávením sladkých jídel. Lian qiao (Fructus forsythiae susepnsae) pročišťuje organismus od nahromaděných toxických látek z potravy, hubí patogenní bakterie, které způsobují zažívací obtíže po požití kontaminovaného jídla nebo vody.

Dr. ZHU DAN XI. Tato směs byla poprvé uvedena v díle DAN XI XIN FA v r. 1481.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.