BAO HE WAN - MANDARÍNOVO TAJOMSTVO

Kód: TCM075
Značka: Lanzhou
€9,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie: tráviace poruchy pri prejedaní - tlaky v žalúdku po výdatnom jedle - tlaky po jedle skonzumovanom ve rýchlosti či stresu

Literatúra o TCM uvádza:

Zmes je určená na podporu strávenia jedla po prejedení sa. Ak to preženieme s množstvom jedla, alebo ak preceníme svoje tráviace schopnosti, zvyčajne sa dostaví pocit plnosti, grganie, niekedy i nútenie na zvracanie a celková telesná malátnosť a ťažoba. Niekedy býva búšenie srdca. Po takýchto excesoch sa naopak často dostavuje niekoľkodenné nechutenstvo.

Zmes môžeme použiť i preventívne, tesne pred jedlom, ktoré zo slušnosti či konvencií nechceme odmietnuť a vieme, že nám nesadne.

Dávkovanie: uvedené na obale.

Ban xia (Rhizoma pinelliae ternatae), Fu ling (Sclerotium poriae cocos), Chen pi (Pericarpium citri reticulatae) - upravují zažívání tím, že odvádějí hlen a vlhko z oblasti středního ohniště. Ulpívání a stagnace hlenu a vlhka stěžuje a zpomaluje trávení. Shan zha (Fructus cratagei) zlepšuje trávení masa a tučných jídel. Podle moderních výzkumů snižuje hladinu cholesterolu.Mai ya (Fructus hordei germinatus) napomáhá trávení obilovin, například pšenice, která způsobuje u některých lidí alergické reakce a trávicí obtíže. Shen qu (Massa fermantata) fermentovaná směs bylin a obilovin, rozkládá alkohol a další těžké, ulpívavé potraviny, které způsobují pocit "kamene v žaludku". Lai fu zi (Semen raphani sativi) efektivně odstraňuje vazký hlen, který vzniká nedostatečným trávením sladkých jídel. Lian qiao (Fructus forsythiae susepnsae) pročišťuje organismus od nahromaděných toxických látek z potravy, hubí patogenní bakterie, které způsobují zažívací obtíže po požití kontaminovaného jídla nebo vody.

Dr. ZHU DAN XI. Tato směs byla poprvé uvedena v díle DAN XI XIN FA v r. 1481.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: