BAO HE WAN - MANDARÍNOVO TAJOMSTVO

Neohodnotené
 
 

Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM075 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

Hlavné zameranie: tráviace poruchy pri prejedaní - tlaky v žalúdku po výdatnom jedle - tlaky po jedle skonzumovanom ve rýchlosti či stresu

Literatúra o TCM uvádza:

Zmes je určená na podporu strávenia jedla po prejedení sa. Ak to preženieme s množstvom jedla, alebo ak preceníme svoje tráviace schopnosti, zvyčajne sa dostaví pocit plnosti, grganie, niekedy i nútenie na zvracanie a celková telesná malátnosť a ťažoba. Niekedy býva búšenie srdca. Po takýchto excesoch sa naopak často dostavuje niekoľkodenné nechutenstvo.

Zmes môžeme použiť i preventívne, tesne pred jedlom, ktoré zo slušnosti či konvencií nechceme odmietnuť a vieme, že nám nesadne.

Dávkovanie: 20 – 30 guľôčok, najlepšie tesne pred jedlom. Pri trvalom prejedaní v dávke 3x denne 8 guľôčok do úpravy stravovacích návykov. Po požití zlého jedla s následnými tráviacimi ťažkosťami je vhodná dávka 10 – 20 guľôčok 3 – 5x denne do skončenia ťažkostí.

Ban xia (Rhizoma pinelliae ternatae), Fu ling (Sclerotium poriae cocos), Chen pi (Pericarpium citri reticulatae) - upravují zažívání tím, že odvádějí hlen a vlhko z oblasti středního ohniště. Ulpívání a stagnace hlenu a vlhka stěžuje a zpomaluje trávení. Shan zha (Fructus cratagei) zlepšuje trávení masa a tučných jídel. Podle moderních výzkumů snižuje hladinu cholesterolu.Mai ya (Fructus hordei germinatus) napomáhá trávení obilovin, například pšenice, která způsobuje u některých lidí alergické reakce a trávicí obtíže. Shen qu (Massa fermantata) fermentovaná směs bylin a obilovin, rozkládá alkohol a další těžké, ulpívavé potraviny, které způsobují pocit "kamene v žaludku". Lai fu zi (Semen raphani sativi) efektivně odstraňuje vazký hlen, který vzniká nedostatečným trávením sladkých jídel. Lian qiao (Fructus forsythiae susepnsae) pročišťuje organismus od nahromaděných toxických látek z potravy, hubí patogenní bakterie, které způsobují zažívací obtíže po požití kontaminovaného jídla nebo vody.

Dr. ZHU DAN XI. Tato směs byla poprvé uvedena v díle DAN XI XIN FA v r. 1481.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.