Čisté dráhy - Li Shui Pai Shi Xiao Huo Luo Pian tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM094
Neohodnotené
Značka: YaoMedica
€12,59
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Reumatoidná artritída, bolesti kĺbov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra Čisté dráhy vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Xiao Huo Luo Pian

Tinktúra na Bi Zheng z Han (chlad) a Shi (vlhkosť), uvoľňuje Xue Yu (krvné stázy). Pomerne silná zmes na Bi Zheng. Bi Zheng je stav obštrukcií a blokád pohybového aparátu, ktoré vznikli vpádom vonkajších patogénov. V tomto prípade Han (chlad) a Shi (vlhkosť).  Bolesti sa zhoršujú v sychravom počastí a zlepšujú sa teplom. A najhoršie je ráno je rozhýbať. “To je pomerne typický vznik a priebeh. Ale scenár môže byť samozrejme aj iný. Západná medicína by nazvala tieto stavy reumatoidnou artritídou.

Upozornenie: Užívať maximálne 2 mesiace.

Hlavné zameranie: bolestivé obštrukcie pohybového aparátu zlepšujúce sa teplom, reumatoidná artritída

Ďalšie: bolesti pohybového aparátu, pocit chladu a ťažoby v končatinách, môžu byť deformácie kĺbov, ranné zatuhlosti, atrofie svalov a kože okolo postihnutých kĺbov, bolesti reagujúce na počasie, únava, bolesti bývajú aj v noci, opuchy okolo kĺbov, kĺby nebývajú príliš začervenané a horúce

Účinky podľa čínskej medicíny:  Bi Zheng z Han (chlad) a Shi (vlhkosť), rozbíja Xue Yu (krvné stázy)

Zloženie: 
voda, alkohol Tian Nan Xing - arizéma amurská - Rhiz. arisaematis preparata - 6,4g
Xiang Jia Gen - 6,4g
Xiang Jia Gen - 6,4g
Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživica - Res. olibanum (gummi olibanum) - 6,4g
Mo Yao - myrhovník pravý, glejoživica - Res. myrrhae - 6,4g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: