LIU WEI DI HUANG WAN - PILULKA ŠIESTICH CHUTÍ

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na pocit vnútorného horka, sucho v ústach, nekľud.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM181 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

LIU WEI DI HUANG WAN - PILULKA ŠIESTICH CHUTÍ

bolesti a slabost v bedrech a kolenou - neklid, nespavost - chronické pobolívání v krku či sucho v krku - impotence, výron semene - vysoký krevní tlak v počátcích

Základná zmes na posilnenie energetických rezerv organizmu. Tieto rezervy podľa čínskej medicíny zodpovedajú energetickému stavu ľadvín. Čínske príslovie hovorí – zdraví sme tak, ako máme zdravé ľadviny. Je potrebné uviesť, že ku energetickému okruhu ľadvín sa radia i nadľadviny, zásobujúce organizmus stresovými hormónmi, ktoré dokážu byť dobrými sluhami, ale zlými pánmi. V Ázii sa zmes užíva na oddialenie príznakov starnutia.

K ďalším indikáciám na jej podanie patrí bolesť a slabosť v bedrách a kolenách, nepokoj, nespavosť, nočné potenie, závraty, hučanie v ušiach, chronické pobolievanie v hrdle, impotencia, výron semena, pocit vyprahnutosti, pocit vnútornej horúčosti či vysoký krvný tlak v začiatočnom štádiu liečby. Môže sa podávať dlhodobo.

Dávkovanie: 3x denne po 8 guľôčkach po dobu 2 – 3 mesiacov.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.