GUI ZHI FU LING WAN - ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na cysty na vaječníkoch, maternicové myomy.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM054 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dní €8
   
 

GUI ZHI FU LING WAN - ODVALENIE KAMEŇOV Z CESTY

maternicové myomy - vaječníkové cysty - endometrióza - chronický zápal maternice a malej panvy - erózia maternicovéhoo čipku

Bylinná zmes sa používa pri bolestiach v podbrušku či prejavy „zablokovania toku energie“ a krvného obehu v tejto oblasti. Po dlhšej dobe sa táto blokáda „obalí matériou“ v podobe cýst, myómov alebo ohraničených zápalov, najmä gynekologických.

Vzhľadom k obsahu zohrievacích zložiek nie je zmes určená pre osoby, ktoré sa nadmerne potia či sú veľmi horkokrvné. Nejasné hmatateľné útvary v bruchu musia byť vyšetrené lekárom.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok, v ťažších prípadoch 8 – 16 guľôčok 5x denne. Nutné je dlhodobé podávanie s kontrolou stavu (ultrazvukom či podobným vyšetrením) po troch mesiacoch.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.