Vitamíny

Najpredávanejšie

vitamin bottle brusnica
Vitamin Bottle Brusnica natural
3 – 5 dní
Kód: VB4A
 
€10,56
Vitamin Bottle Coral Calcium
Vitamin Bottle Coral Calcium
3 – 5 dní
Kód: VB15A
 
€10,56
vitamin bottle Omega Fyto Complex
Vitamin Bottle Omega fyto complex
3 – 5 dní
Kód: VB7A
 
€10,56
slim detox pestrec
 
€24,40
Grapefriut plus kvapky
Vitamin Bottle Grapefruit plus
3 – 5 dní
Kód: VB2A
 
€10,56
vitamin bottle vitex agnus castus
Vitamin Bottle Vitex Agnus Castus
3 – 5 dní
Kód: VB34
 
€13,76
Ganoderma Shiitake
Vitamin Bottle Ganoderma & Shitake
3 – 5 dní
Kód: VB12A
 
€10,56
vitamin bottle tekuty vitamin C
 
€21,28
vitamin bottle fukus riasa a jablcny ocot
Vitamin Bottle Fukus riasa a jablčný ocot
Momentálne nedostupné
Kód: VB9A
 
€13,76
17 položiek celkom
vitamin bottle brusnica
€10,56

Brusnica obyčajná podporuje normálnu funkciu močovej sústavy. Doplnok stravy obsahuje sušený plod Brusnice obyčajnej. 30 kaps.

Kód: VB4A
Vitamin Bottle Coral Calcium
€10,56

Obsahuje vysoký podiel vápnika, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí, svalov, zubov a pre normálny rast a vývoj kostí. 30 kaps.

Kód: VB15A
vitamin bottle Omega Fyto Complex
€10,56

OMEGA FYTO COMPLEX obsahuje za studena lisovaný Ľanový a Rakytníkový olej, ktoré sú zdrojom nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA. 30 kaps.

Kód: VB7A
slim detox pestrec
€24,40

Dva v jednom = Fucus riasa s jablčnym octom 60kps + Pestrec mariánsky so žihľavou 50ml. To je chudnutie s rozumom.

Kód: VBSD
C Vitamín s výťažkom z hroznovýc
€10,56

Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, kože a krvných ciev. Znižuje vyčerpanie a únavu, podporuje vstrebávanie železa, imunitu a...

Kód: VB1A
Grapefriut plus kvapky
€10,56

Olejový výťažok z grapefruitových jadierok obsahuje flavonoidy. Prispieva k zachovaniu mikrobiologickej rovnováhy v organizme, priaznivo môže vplývať na črevá a imunitu.

Kód: VB2A
vitamin bottle vitex agnus castus
€13,76

Vitex jahňací (Vitex agnus-castus) má pozitívne účinky hlavne počas menopauzy a priaznivo ovplyvňuje menštruačný cyklus. Kapsule.

Kód: VB34
Ganoderma Shiitake
€10,56

Podporuje prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém organizmu a pomáha udržiavať zdravý obehový systém.

Kód: VB12A
vitamin bottle tekuty vitamin C
€21,28

Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí,chrupaviek, zubov, kože a krvných ciev. Podporuje obranyschopnosť organizmu, chráni bunky pred oxidatívnym...

Kód: VB16A
vitamin bottle fukus riasa a jablcny ocot
€13,76

Zníženie telesnej hmotnosti a zvyšovanie pocitu plnosti a sýtosti. Prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a štítnej žľazy. Kapsule.

Kód: VB9A
vitamin bottle pestrec pupava
€10,56

Kombinácia týchto dvoch rastlín podporuje normálne trávenie, detoxikáciu pečene a jej funkcie. Má pozitívny vplyv na činnosť srdca a hladinu cholesterolu v krvi. Kvapky.

Kód: VB11A
vitamin bottle pestrec zihlava
€10,56

Podporuje trávenie a funkcie pečene, jej detoxikáciu a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Výťažok zo žihľavy podporuje normálny stav kostí, kĺbov a pokožky, podporuje...

Kód: VB10A
vitamin bottle makovy olej
€10,56

Makový olej má relaxačné účinky, napomáha zaspávaniu a má priaznivý vplyv na dýchací aparát. Mak je bohatým zdrojom vápnika. Kapsule.

Kód: VB6A
vitamin bottle oregano
€10,56

Olejový výťažok z oregana podporuje imunitu, funkcie pečene a žlčníka, horné dýchacie cesty a má pozitívny vplyv pri kojení. Priaznivo ovplyvňuje srdcovo-cievnu sústavu a...

Kód: VB33A
vitamin bottle fe zelezo
€10,56

Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, podporuje imunitný systém a znižuje vyčerpanie a únavu. Produkt je obohatený o vitamín C, ktorý zvyšuje...

Kód: VB8A
vitamin bottle diatomit
€10,56

Selén, zinok, magnézium, kremík. Zmes vitamínov a minerálov prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, udržaniu zdravých...

Kód: VB5A
vitamin bottle zelezo
€10,56

Zmes rastlinných a ovocných výťažkov s vysokým obsahom prírodného železa, stopových prvkov a minerálnych látok, doplnený o vitamín C. Nezaťažuje trávenie a dobre sa vstrebáva....

Kód: VB13A

Produkty VITAMINBOTTLE sú čisto prírodné, rastlinné produkty bez prídavných, konzervačných a syntetických látok, vhodnéj pre vegetariánov a väčšina aj pre vegánov:

Sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých cenných látok obsiahnutých v rastlinách s vysokou vstrebateľnosťou, oganizmom využiteľné  v maximálnej miere.

Produkty sú vo forme 100% za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsuli  čo je pre ľudský organizmus prirodzená a  veľmi dobre vstrebateľná forma. (na rozdiel od tabliet s tvrdým povlakom alebo sirupov s umelými sladidlami, či nekvalitným alkoholom zaťažujúcim pečeň.)

Neobsahujú prídavné látky, konzervanty, plnidlá, farbivá, sladidlá, stabilizátory ani arómy (ako napr. stearan horečnatý, maltodextrín, sójový olej, lecitín, kyselina stearová, celulóza, glycerol, živočíšna želatína). V jedine v kapsliach obsahujúcich 100% za studena lisované oleje sa nachádza včelí vosk, aby tak zabránil vytekaniu cenného oleja z kapsúl.

Sú vhodné pre vegetariánov a väčšina aj pre vegánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek. 99% produktov je tiež vhodných pre celiatikov. Produkty neobsahujú sóju, mlieko ani iné alergény.

Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ (Maďarsko) podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel HACCP. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky tak aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus.

Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR-povolenie na predaj na území SR)