POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Kvalita produktov v našej ponuke.

Ak ste rozhodli vyskúšať čínsku medicínu, určite sa zaujímate aj o kvalitu produktov. V Číne je pestovanie bylín a výroba čínsky wanov veľmi rozšírená a existuje množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú rôznu kvalitu. Tak ako môžete nájsť veľmi kvalitné produkty, takisto existujú také, ktoré sú z nekvalitných bylín alebo obsahujú rôzne prímesy, ktoré sú pre organizmus nevhodné. Takéto produkty nemusia dosahovať požadovanú účinnosť. Čínske wany sú veľmi premyslené a sofistikované výživové doplnky overené tisícročnou tradíciou TCM. No na kvalitu, čistotu a účinnosť bylín sa nesmie zabúdať.

Keďže už aj v Európe ľudia objavili ako môžu čínske byliny harmonizovať organizmus, stáva sa aj u nás čínska medicína obľúbenou voľbou ako si pomôcť pri rôznych symptómoch.

Na čo by ste mali prihliadať pri výbere produktov

Zistite si, kto je výrobca a kde sa wany vyrábajú.

Zistite či sú testované na čistotu a škodlivé látky, prípadne aké certifikáty má výrobca.

Kupujte od overených predajcov, ktorí sa problematikou zaoberajú, rozumejú jej a ponúkajú kvalitné produkty.

Čínske wany v našej ponuke

TCM Herbs - český výrobca, ktorý dováža byliny z Číny a vyrába tablety v Belgicku vo firme Medichin. Následne je každá šarža testovaná v akreditovaných laboratóriách Phytax vo Švajčiarsku. Testuje sa napr. prítomnosť ťažkých kovov, antibiotík, kortikoidov, baktérií, plesní kvasiniek.

Lanzhou Taibao - čínske bylinné wany (guličky) vyrobené v Číne vo fabrike Lanzhou Taibao. Výrobca má certifikát GMP, ktorý ho oprávňuje dovážať wany do EÚ. Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť a prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Mycomedica - český výrobca produktov z čínsky húb a byliniek s dlhoročnou praxou a skúsenými teraputmi čínskej medicíny. Produkty sú vyrobené podľa tradičným čínskych receptúr. Rozsiahle testy (na pesticídy, ťažké kovy, mikroorganizmy, polycyklické aromatické uhľovodíky) na použitú hubovú surovinu a byliny sú vykonávané v nemeckom laboratóriu Agrolab. Finálna výroba produktov prebieha za najprísnejších hygienických podmienok v Českej republike. Pri výrobe sa dodržiavajú štandardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.

YaoMedica - tinktúry z čínskych bylín podľa tradičných receptúr. Výrobcom je česká firma Mycomedica (viď vyššie)

Henan Wanxi - čínske wany (guličky) vyrobené v Číne vo fabrike Henan Wanxi s certifikátom GMP (Good Manufacture Practice), ktorý oprávňuje dovážať výrobky do EÚ, Japonska a USA.

MRL Mycology Research Laboratories Ltd. Výrobca čínsky húb, ktoré sú pestované na bio substráte a spracúvajú sa špeciálnou technológiou, aby nedochádzalo k strate účinnosti. Biomasa od spoločnosti MRL má BIO certifikát vydaný spoločnosťou Quality Assurance International

Eshop Čínska medicína.sk funguje už viac ako 10 rokov. Produkty v našej ponuke sú dlhodobo na trhu a sú odskúšané množstvom zákazníkov. S uvedenými značkami pracujeme dlhodobo a máme výborné spätné väzby od zákazníkov.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie