BIO koreninová zmes Pita Churna Maharishi Ayurveda 35g
Kód: ORI843Súvisiaci tovar
Tulsi s granátovým jablkom a zeleným čajom je aromatická zmes Tulsi, vynikajúceho zeleného čaju, obohatená o kvety granátového jablka a ibišteka a pikantnú chuť malín
Podrobný popis
BIO koreninová zmes Pita Churna Maharishi Ayurveda 35g
Vyznačuje sa jemnou, exotickou a jemne korenistou chuťou. Obsahuje koriander, fenikel, rascu, kardamón, zázvor a kurkumu.
Pitta Churna má chladivý a upokojujúci účinok. Je preto veľmi vhodná v lete alebo vždy, keď je v organizme príliš veľa Pitty (tepla), ktoré je potrebné schladiť. Pitta Churnu používajte najlepšie s paradajkovými pokrmami alebo podľa vlastnej chuti.
Zloženie: koriander*, fenikel*, rasca*, surový trstinový cukor*, kardamóm*, zázvor*, kurkuma*, cejlonská škorica*, kamenná soľ.
*certifikované bio.
Obsah: 35 g
Krajina pôvodu: Nemecko
Ajurvédska zmes bylín vhodná pri liečbe zápalových ochorení kĺbov akým je napríklad reumatoidná artritída.
Nervová sústava. Neurologické problémy. Ajurvédska zmes Neuro Gin obsahuje 2 účinné byliny na podporu nervovej sústavy pri všetkých neurologických ochoreniach.
Pamäť, sústredenie, stres, skúškové obdobie, spánok. Ajurvédska zmes Memory Support obsahuje 4 účinné byliny na podporu pamäte, podporu sústredenia, podporu pri strese a úzkosti...
Prášok z Mladej Pšenice je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a antioxidantov. Používa sa na doplnenie živín, očistu krvi a podporu tvorby krvných buniek.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
