Duniaci kov - Bai He Gu Jin Tang tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM089
Neohodnotené
Značka: YaoMedica
€12,59
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Suchý dráždivý kašeľ, kašeľ po horúčkovitom ochorení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra Duniaci kov  vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Bai He Gu Jin Tang.

Hlavné zameranie: suchý dráždivý kašeľ, kašeľ po horúčkovitom ochorení

Ďalšie: suchý kašeľ s žiadnym či vazkým hlienom, pocit sucha či škrabanie v krku, vykašliavanie hlienov s žilkami krvi, zachrípnutie, nočné potenie na hrudi, zhoršenie v suchom prostredí, nepokoj, horúčosť piatich sŕdc

Tinktúra vyživuje Fei Yin (Yin Pľúc). Pľúca sú podľa čínskej medicíny krehkým orgánom a sú pomerne náchylné k vysušeniu. Toto vysušenie môže mať rôzne príčiny. Trebárs následok horúčkovitého ochorenia, kedy zostal len suchý dráždivý kašeľ. Alebo dlhodobý pobyt v suchých prekúrených či klimatizovaných priestoroch. Častou príčinou je aj fajčenie, ktoré pľúca nadmerne zahrieva a vysušuje. Zmes Bai He Gu Jin Tang “premazáva” Fei (Pľúca), pomáha je opäť zvlhčiť. Tým pomáha aj regenerovať ich sliznice. Typickým príznakom Fei Zao (suchosť Pľúc) je suchý dráždivý kašeľ.
Sladkého drievka v tejto zmesi podporuje normálne funkcie dýchacieho systému.

Účinky podľa čínskej medicíny: 

vyživuje Fei Yin (Yin Pľúc)

zvlhčuje Fei zao (sucho Pľúc)

prečisťuje Re (horúčosť)

Zloženie: 
voda, alkoholBai He - ľalia Brownová, cibuľa - Bulb. lilii brownii - 6,1g
Di Huang - rehmánia lepkavá, upravený koreň - Rad. rehmaniae preparata - 4,6g
Di Huang - rehmánia lepkavá, upravený koreň - Rad. rehmaniae preparata - 4,6g
Mai Men Dong - ofiopogon japonský, koreň - Rad. ophiopogonis - 4,6g
Xuan Shen - krtičník japonský, koreň - Rad. scrophulariae ningpoensis - 4,6g
Chuan Bei Mu - korunkovka Thunbergova - cibuľa - 3,1g
Jie Geng - platykodon veľkokvetý, koreň - Rad. platycodi - 3,1g
Dang Gui - angelika čínska, koreň - Rad. angelicae sinensis - 3,1g
Bai Shao - pivonka mliečnokvetá, koreň - Rad.paeoniae alba - 3,1g
Gan Cao - sladké drievko, koreň - Rad. glycyrrhizae - 1,5g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
 Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: