Spirulina - prirodzený zdroj bielkovín Organic India 120 ks

Kód: ORI799
Neohodnotené
Značka: Organic India
€24,99
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Spirulina je vhodná rastlinná superpotravina bohatá na bielkoviny pre všetkých, vrátane vegetariánov a vegánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spirulina - prirodzený zdroj bielkovín Organic India 120 ks

Spirulina je vhodná rastlinná superpotravina bohatá na bielkoviny pre všetkých, vrátane vegetariánov a vegánov.

Spirulina je prirodzeným a kompletným zdrojom bielkovín, pretože obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín. Aminokyseliny sú stavebnými prvkami pre bielkoviny v našom tele, a tak obnovujú bunky, budujú nové tkanivá a pomáhajú pri mnohých ďalších funkciách, ako je napríklad tvorba imunoglobulínov. Vzácny dar prírody.

 

Dávkovanie: 2 tablety dvakrát denne spolu s jedlom.

Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.

Zloženie: Spirulina (Arthrospira platensis) prášok 498,5 mg, Oxid kremičitý 1,5 mg

Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.

120 tabliet

Organic India kapsule obsahujú vysokokvalitné ajurvédske byliny s bio a eko certifikátom. Drvené byliny v Organic India dosahujú vysokú kvalitu, čo sa týka obsahu účinných látok ako aj čistoty použitých bylín.

Platí, že najefektívnejšia a najúčinnejšia forma užívania ajurvédskych bylín sú kapsuly. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť kvôli postupnému uvoľňovaniu obsahu kapsuly v tráviacom trakte, vďaka čomu nie je potrebné užívať vysoké množstvá byliny ako napríklad v prípade práškov (churna) alebo čajov. Samotná kapsula je z rastlinnej celulózy, nijako tak nezaťažuje trávenie a je vhodná aj v prípade introlerancií, napríklad celiakie.

Krajina pôvodu: India

Všetky byliny použité v našich ajurvédskych produktoch boli vypestované na ekologických farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Na Slovensku boli výrobky registrované na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: