Tumo Trim kapsule - Planet Ayurveda 60 ks

Kód: PA32
Neohodnotené
€18,29
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kapsule TumoTrim obsahujú vysokoúčinný extrakt z kurkumy s extraktom z čierneho korenia spolu s extraktami z Boswellie, Ashwagandhy, Tulsi a Zázvoru. Táto kombinácia je vhodná pri rakovinových ochoreniach, pri ktorých sa sformoval hmatateľný nádor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tumo Trim kapsule - Planet Ayurveda 60 ks

Kapsule TumoTrim obsahujú vysokoúčinný extrakt z kurkumy s extraktom z čierneho korenia spolu s extraktami z Boswellie, Ashwagandhy, Tulsi a Zázvoru. Hlavné zameranie tejto kombinácie: pri rakovinových ochoreniach, pri ktorých sa sformoval hmatateľný nádor.

Hlavné zameranie v ajurvédskej medicíne:

Kapsule TumoTrim obsahujú vysokoúčinný extrakt z kurkumy s extraktom z čierneho korenia (kurkumín & piperín). Spolu s extraktami z ďalších ajurvédskych bylín sa v ajurvéde táto kombinácia používa pri všetkých zápalových ochoreniach a ako podpora liečby rakoviny.

TumoTrim neodporúčame užívať samostatne pri rakovine krvi. Vtedy je potrebné ďalej ho kombinovať.

Kurkuma (Curcuma Longa):

Kurkuma (Curcuma longa) sa používa v ajurvédskej aj čínskej medicíne pre svoje široké pôsobenie na mnohé telesné funkcie.
Curcuma longa má priaznivý vplyv na normálnu činnosť pečene, krvný obeh, imunitný systém, nervovú sústavu, dýchací systém, stav pokožky aj stav kĺbov.
Prispieva tiež k duševnej  pohode.
U nás sa bežne používa rozomletý koreň rastliny Curcuma longa ako korenie – kurkuma. V našich kapsuliach nájdete účinnejšiu formu – štandardizovaný extrakt v pomere 7:1.

Čierne korenie (Piper nigrum):

Podporuje celkovú imunitu ľudského organizmu. Má protizápalové vlastnosti.
Pomáha predchádzať nadúvaniu a problémami s tými spojenými.
Piperín zvyšuje absorbciu kurkumínu a tým výrazne zefektívňuje jeho protinádorový efekt. 

Boswellia serrata:

Živica stromu boswellia obsahuje najmenej 15 rôznych triterpénových kyselín. Medzi boswellové kyseliny s najväčším protizápalovým účinkom patria acetyl-11-keto-beta-boswellová kyselina (AKBA) a 11-keto-beta-boswellová kyselina (KBA). Výskum ukázal, že tieto kyseliny dokážu bojovať so zápalom, čo vysvetľuje popularitu tejto rastliny pri liečbe rôznych typoch akútnych aj chronických zápalov, boswellia zároveň redukuje opuch. 

Tulsi (Ocimum sanctum):

Tulsi má antimikrobiálne vlastnosti a vďaka oleju eugenol, prítomnému v jej listoch, aj protizápalové účinky.
Je veľmi užitočná pri infekciách dýchacieho traktu, pomáha odstraňovať hlieny z bronchiálnej trubice, vďaka čomu je obľúbenou zložkou ajurvédskych sirupov určených na vykašliavanie. Listy sa používajú ako liečivo pri bronchitíde, kašli, prechladnutí, chrípke a horúčke.
Kyselina ursulová, ktorá sa nachádza v tulsi, má antialergické vlastnosti. Predpokladá sa, že rastlina zohráva dôležitú úlohu pri zvládnutí porúch imunity ako sú alergie a astma.

 Ashwagandha (Withania somnifera):

Ashwagandha je v rámci ajurvédy najlepším prírodným nervovým tonikom. Upokojuje celý nervový systém.  Napomáha pri liečbe ochorení nervového systému.  Uvoľňuje stres a napomáha normálnemu fungovaniu nervového systému. Znižuje nervozitu, upokojuje myseľ a navodzuje spokojnosť mysle, čím napomáha bojovať s negatívnymi adaptogénmi.

Často sa podáva pacientom, ktorí trpia závratmi, bezvedomím, depresiami. Potláča mentálnu a fyzickú slabosť. Zvyšuje výkonnosť svalov a odolnosť. Posilňuje telo a obmedzuje únavu spôsobenú nahromadením negatívnych energií v tele. Funguje ako „rasayan“, t.j. substancia, ktorá pomáha pri predčasnom starnutí a osviežuje celé telo.
 
Zázvor (Zingiber officinale): 

Napomáha odstrániť toxíny z tela.
Pomáha pri tráviacich ťažkostiach, zmierňuje plynatosť. 
Obsahuje látku gingerol, ktorá pôsobí proti rakovinovým bunkám hrubého čreva.

Ďalšie kombinácie s TumoTrim:

V prípade hmatateľných nádorov je potrebné doplniť ešte o ďalšie zohrievajúce byliny a byliny s protinádorovým účinkom, ako sú TULSI, ASHWAGANDHA, BOSWELLIACURCUMIN.

V prípade veľkej slabosti odporúčame pridať AMALAKI a MORINGU.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje 

200 mg štandardizovaného extraktu v pomere 7:1 z Kurkumy (podzemku rastliny curcuma longa - kurkumovník dlhý, Haridra), 
150 mg štandardizovaného extraktu zo živice rastliny Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý, Shalakki) s obsahom min. 65% kyseliny boswellovej, 
80 mg štandardizovaného extraktu v pomere 5:1 z Tulsi (rastlina ocimum sanctum, bazalka posvätná) 
50 mg štandardizovaného extraktu v pomere 10:1 z Ashwagandhy (koreňa rastliny withania somnifera) 
10 mg štandardizovaného extraktu v pomere 6:1 zo Zázvoru (podzemok rastliny zingiber officinale, ďumbier lekársky, Sonth), 
10 mg štandardizovaného extraktu v pomere 6:1 z čierneho korenia (plody rastliny piper nigrum, piepor čierny, Marich),
Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastlín. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt. Viac o účinkoch štandardizovaných extraktov si prečítajte tu.

Balenie: 60 kapsulí á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly 1-2 x denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: