Zmes éterických olejov Albisan - Original ATOK
Kód: OATA5068C OATA5068B OATA5068D Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Obsiahnuté byliny v tinktúrach sa užívajú pri potrebe čistenia ciev od usadenín a pri normalizácii krvného tlaku.
Pokračovacia kúra z tinktúr, ktoré sa užívajú pri akné a problémoch s pokožkou. Vo väčšine prípadov sa čoskoro dostavuje priaznivý efekt v podobe čistejšej pleti.
Pokračovacia zostava z bylín po kúre K35 pri problémoch so zúženými cievami, pri posilňovaní cievnych stien po prekonanej náhlej príhode.
Lopúchový výluh sa odporúča, ak potrebujete zlepšiť kvalitu vlasov a pokožky vo vlasoch, ale aj posilniť vlasy a zabrániť vypadávaniu vlasov.
Podrobný popis
Popis: zmes vysoko účinných éterických olejov s výraznými antiseptickými a antimykotickými účinkami. Osvedčený doplnok k celkovej terapii pri mykózach pohlavných orgánov.
Účinky: pôsobí antisepticky a antimykoticky, chráni symbiotickú mikroflóru sliznice a pokožky.
Aróma: bylinková, gáfrová.
Zloženie: éterické oleje - levanduľa extra, tea tree, pelargónia a ďalšie.
Účel a spôsob použitia: na intímnu hygienu. 5-10 kvapiek Albisanu kvapkátkom nakvapkáme na tampón a zavedieme do pošvy. Vplyvom telesného tepla sa tampón ohreje, čím je zaistené pomalé odparovanie účinných látek. Tieto látky odstraňujú svrbenie, pálenie a zabraňujú množeniu plesní v pošve. Tampón vymieňame niekoľkokrát denne podľa potreby. V tomto postupe dôsledne pokračujeme minimálne 1 týždeň, ale ani dlhodobejšie používanie nie je na škodu, pretože predstavuje výbornú prevenciu proti reinfekcii. V niektorých prípadoch sa osvedčila aplikácia Albisanu na menštruačné vložku, napríklad pri zlej znášanlivosti tampónu alebo na preventívne použitie.
Upozornenie: nepoužívať do konca štvrtého mesiaca tehotenstva. Použitie v ďalších mesiacoch tehotenstva je potrebné konzultovať s ošetrujúcim gynekológom.
TIP: pri problémoch s mykózami odporúčame k bežnej intímnej hygiene používať umývací olej Intima, ktorý je oveľa vhodnejší než mydlá a penivé prípravky obsahujúce dráždivé látky.
Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.
Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maste, oleje, spreje |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
Čínska bylinná zmes. podráždenosť, bolesti hlavy, poruchy spánku. Pálenie a bolesti očí. Močové a gynekologické zápaly s pálením. Kožné zápaly, opar.
Čínska bylinná zmes na nedostatočnú krvotvorbu, suchú pokožku, bledosť. Slabá menštruácia.
Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
