Zmes éterických olejov Albisan - Original ATOK

Kód: OATA5068C OATA5068B OATA5068D Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Original Atok
€21,83 €14,96 €41,67 od €14,96
5 - 7 dní 5 - 7 dní 5 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Osvedčený doplnok k celkovej terapii pri mykózach pohlavných orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: zmes vysoko účinných éterických olejov s výraznými antiseptickými a antimykotickými účinkami. Osvedčený doplnok k celkovej terapii pri mykózach pohlavných orgánov. 

Účinky: pôsobí antisepticky a antimykoticky, chráni symbiotickú mikroflóru sliznice a pokožky. 

Aróma: bylinková, gáfrová. 

Zloženie: éterické oleje - levanduľa extra, tea tree, pelargónia a ďalšie. 

Účel a spôsob použitia: na intímnu hygienu. 5-10 kvapiek Albisanu kvapkátkom nakvapkáme na tampón a zavedieme do pošvy. Vplyvom telesného tepla sa tampón ohreje, čím je zaistené pomalé odparovanie účinných látek. Tieto látky odstraňujú svrbenie, pálenie a zabraňujú množeniu plesní v pošve. Tampón vymieňame niekoľkokrát denne podľa potreby. V tomto postupe dôsledne pokračujeme minimálne 1 týždeň, ale ani dlhodobejšie používanie nie je na škodu, pretože predstavuje výbornú prevenciu proti reinfekcii. V niektorých prípadoch sa osvedčila aplikácia Albisanu na menštruačné vložku, napríklad pri zlej znášanlivosti tampónu alebo na preventívne použitie. 

Upozornenie: nepoužívať do konca štvrtého mesiaca tehotenstva. Použitie v ďalších mesiacoch tehotenstva je potrebné konzultovať s ošetrujúcim gynekológom. 

TIP: pri problémoch s mykózami odporúčame k bežnej intímnej hygiene používať umývací olej Intima, ktorý je oveľa vhodnejší než mydlá a penivé prípravky obsahujúce dráždivé látky. 

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: