Arjuna - zdravé srdce a cievy Organic India 60 ks

Kód: ORI983
Neohodnotené
Značka: Organic India
€13,99
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Arjuna prirodzene prispieva k ochrane a posilneniu srdcového svalu, znižuje hladinu cholesterolu. Pravidelné užívanie Arjuny podporuje zdravú čerpaciu činnosť srdca

Detailné informácie

Podrobný popis

Arjuna - zdravé srdce a cievy Organic India 60 ks

Arjuna prirodzene prispieva k ochrane a posilneniu srdcového svalu, znižuje hladinu cholesterolu. Pravidelné užívanie Arjuny podporuje zdravú čerpaciu činnosť srdca, buduje zdravý profil krvných lipidov a pomáha znižovať škodlivé účinky stresu a únavy.

Arjuna (Terminalia arjuna) je liečivý strom, ktorý pochádza z Indie a už po stáročia je využívaný v tradičnej ajurvédskej medicíne. Pomáha chrániť srdce pred kardiovaskulárnymi problémami, prispieva k zníženiu krvného tlaku a vysokého cholesterolu.

Zloženie: Arjuna – Vrcholiak arjuna (Terminalia arjuna) kôra 400 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 2 kapsuly dvakrát denne spolu s jedlom.

Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace. Môže sa užívať dlhodobo.

60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Organic India kapsule obsahujú vysokokvalitné ajurvédske byliny s bio a eko certifikátom. Drvené byliny v Organic India dosahujú vysokú kvalitu, čo sa týka obsahu účinných látok ako aj čistoty použitých bylín.

Platí, že najefektívnejšia a najúčinnejšia forma užívania ajurvédskych bylín sú kapsuly. Kapsulová forma má vyššiu účinnosť kvôli postupnému uvoľňovaniu obsahu kapsuly v tráviacom trakte, vďaka čomu nie je potrebné užívať vysoké množstvá byliny ako napríklad v prípade práškov (churna) alebo čajov. Samotná kapsula je z rastlinnej celulózy, nijako tak nezaťažuje trávenie a je vhodná aj v prípade introlerancií, napríklad celiakie.

Krajina pôvodu: India

Všetky byliny použité v našich ajurvédskych produktoch boli vypestované na ekologických farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Na Slovensku boli výrobky registrované na Úrade verejného zdravotníctva, čo zaručuje čistotu ich zloženia a zdravotnú nezávadnosť.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: