BIO Bachove kvetové esencie - SENIOR

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

Prebúdza záujem o život

€17,99
Značka Elixirs
Kategória Bachove kvapky
Zvoľte variant
Kód tovaru BB77707 Objem: 20 ml Momentálne nedostupné €17,99
 

Zmes Bachových esencií Senior je určená pre tých, ktorí nemajú chuť do života a nemajú  záujem o budúcnosť. Zmes dodáva novú energiu a chuť na život dnes aj zajtra.

Vyrobené z nasledujúcich BIO Bachových esencií podľa originálnej metódy Dr. Bacha: Aspen, Hornbeam, Red Chestnut, Rock Rose, Walnut, Wild Rose. Konzervované najjemnejším brandy v BIO kvalite. Táto zmes esencií je certifikovaná ako BIO certifikátom Ecocert. Obsahuje alkohol.

Dávkovanie: 4 kvapky na kvapkajte do pohára s vodou a popíjajte. Opakujte tak často ako je potrebné.

Zmes môžete užívať krátkodobo v akútnych situáciách ale aj dlhodobo pri chronických problémoch

Zloženie: Organic Brandy (99,6%) 40% vol, Plant extracts 0,4% (1/250) : Carpinus betulus, Rosa canina, Helianthemum nummularium, Aesculus carnea, Juglans regia, Populus tremula.

Vyrobené podľa originálnej metódy Dr. Bacha.

Výrobca, francúzska spoločnosť Elixirs & Co je držiteľom certifikátu, ktorý udeľuje Bachove centrum v Anglicku tým výrobcom, ktorí dodržiavajú originálne postupy pre výrobu Bachových esencií podľa tradície Dr. Edwarda Bacha.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.