POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Ľubovník bodkovaný – upokojte svoju nervovú sústavu prírodnou cestou!

Každodenný stres, množstvo povinností a vyťaženosť sú príčinou rozličných nervových problémov, bolesti hlavy a chrbta. S upokojením vášho nervového systému vám môže pomôcť aj príroda, napríklad zázračná bylinka menom Ľubovník bodkovaný.

Ľubovník bodkovaný, často označovaný aj ako svätojánska bylina, je vzácnou rastlinkou s množstvom pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Výťažky z tejto byliny obsahujú viacero látok, ktoré môžu byť nápomocné pri rozličných ochoreniach a ťažkostiach, najmä nervového charakteru. Na to, aby ste z pozitívnych účinkov Ľubovníka vyťažili maximum, mal by byť v koncentrovanej podobe. Ideálne, ako kvalitná tinktúra.

Tinktúra z Ľubovníka bodkovaného sa užíva vnútorne v podobe kvapiek, ktoré jednoducho vypijete. Silný extrakt môže pomôcť pri zvýšenej nervozite, strese, depresiách, po mozgových príhodách, ale aj pri bolestiach hlavy, chrbta, či žalúdočných vredoch. V našej ponuke nájdete tinktúru z bylín T40 a o niečo silnejšiu tinktúru z púčikov Ľubovníka P47.

blossom-374510_1280

Kombinácie pre komplexnejšie účinky
Okrem klasických tinktúr z čistého Ľubovníka sú dostupné aj tinktúry, ktoré obsahujú aj výťažky z iných bylín. Ich potenciálne pozitívne účinky sú tak komplexnejšie. Napríklad, v ponuke nájdete tinktúru Ľubovník, Šalvia, Mäta a Medovka, ktorá môže okrem nervovej sústavy pomôcť aj pri problémoch so srdcovo-cievnym alebo tráviacim systémom.

Pokiaľ hľadáte tinktúru, ktorá uvoľní celý nervový systém, pomôže vám ľahšie relaxovať a zažívať pocity uvoľnenia, dobrou voľbou môže byť tinktúra z bylín Epistop, ktorá obsahuje výťažky z viacerých vzácnych byliniek.

Na vonkajšie použitie je veľmi obľúbený olej z Ľubovníka, ktorý je možné využiť najmä ako masážny olej. Môže pomôcť uľaviť pri bolestiach chrbta, kĺbov, či pri reumatizme. Dokonca sa odporúča aj pri liečení rán, pomliaždenín a zlomenín.

Ak teda trpíte bolesťami chrbta, či rôznymi pravidelnými poruchami nervového systému, tinktúraolej s obsahom výťažkov z Ľubovníka môže byť skvelým riešením, ako svoje trápenie zmierniť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie