Ako si pomôcť v boji proti vírusom

Boj s vírusmi je často náročný a zväčša neexistujú účinné lieky, ktoré stopercentne fungujú. Namiesto liekov plných chémie sa tak oplatí využiť silu prírody, ktorá dokáže pri boji s mnohými častými vírusmi významne pomôcť!

Sila liečivých byliniek je oceňovaná už odjakživa. Na svete existuje nespočetné množstvo bylín, ktoré obsahujú cenné látky posilňujúce imunitu. S pomocou týchto látok dokáže telo efektívnejšie bojovať proti vírusovým a bakteriálnym ochoreniam. Otázka ale znie, v akej podobe môžete tieto liečivé bylinky dostať do organizmu. Jedným z najpopulárnejších riešení sú tinktúry, ktoré obsahujú vysokú koncentráciu bylinných extraktov. Pri boji s infekciami a bakteriálnymi ochoreniami je dobré využiť napríklad tinktúru z púčikov Kapucínky. Pri chrípkach, angíne, herpesoch a aftách vsaďte na tinktúru Grapefruitové semienko.

Veľmi dobrým riešením sú aj tinktúry namiešané z viacerých druhov bylín, ktoré pomáhajú pri špecifických problémoch. Napríklad, Zlatica Mix určený na pomoc pri vírusových ochoreniach a podporu obranyschopnosti organizmu. Pri silných virózach, zápaloch priedušiek a nachladnutiach sa odporúča tinktúra Mukolyt SV17. V neposlednom rade, pri vírusových a bakteriálnych ochoreniach horných dýchacích ciest môžete využiť účinnú tinktúru z bylín Respiro.

FotkyFoto_5530054_S

Vyskúšajte čínsku medicínu!
Číňania sú priekopníci vo využívaní rastlín a bylín, nečudo tak, že čínske bylinné zmesi na podporu pri liečbe vírusových a bakteriálnych ochorení sú známe a využívané po celom svete. Vhodné sú aj na prevenciu pred ochoreniami a posilnenie organizmu. Ako dlhodobá prevencia poslúži Nápoj čínskych mudrcov, ktorý čistí hlien a posilňuje slezinovú energiu čchi. Vyskúšať môžete aj Nápoj strieborného vetra, ktorý z tela vylúči škodlivý vietor. Bylinná zmes Zrodenie Félixa zas ochladzuje horúčosť pľúc a žalúdka.

Pri virózach, chrípkach a problémoch s dýchacími cestami ponúka čínska medicína aj účinné bylinné zmesi Chlad rannej hmly Krehkosť zvinutého lístku.

Podpora organizmu pomocou bylinných zmesí a tinktúr je vhodná najmä v aktuálnom období chrípok. Vyskúšajte ich a zostaňte zdraví ako rybičky!

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie