Červená rieka - Ba Zheng San tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM092
Neohodnotené
Značka: YaoMedica
€12,59
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Akútny zápal močových ciest

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra Červená rieka vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Ba Zheng San.

Tinktúra prečisťuje Pang Guang Shi Re (vlhké teplo z Močového mechúra). Toto horúco vzniká buď poklesom Shi Re (vlhkého horúčavy) z dráhy Gan / Dan (Pečeň / Žlčník), priamym prienikom Xie Qi (patogénne Qi) do Pang Guang (močového mechúra), a/alebo z nedostatku Shen Yang (Yang Obličiek). Táto zmes je skôr na akútne nerovnováhu. Užíva sa iba u akútneho stavu, nie je to zmes preventívne. Iba prečisťuje. Ak by bola príčina v Shen Yang Xu (nedostatku Yang Obličiek), tak by jej dlhodobé užívanie mohlo stav zhoršiť, prípadne vyvolať jej chronicnosť. Rovnako ako opakujúce sa užívanie schladzujúcich antibiotík. Po prečistení Shi Re a zmiernenie akútnych príznakov je potrebné posilňovať obličky. Napr. Cordycepsom.
Podľa profesora Maciocii je spolupříčinou týchto problémov dlhodobá žiarlivosť či podozrievavosť.

Hlavné zameranie: akútny zápal močových ciest

Ďalšie: rezanie či pálenie v močových cestách, bolestivé močenie, tmavá či zakalené moč, krv v moči, močová urgencie, močenie po kvapkách, podráždenosť, nepokoj, nespavosť, bolesti v bedrách, močové kamene

Účinky podľa čínskej medicíny:  ochladzuje a prečisťuje Pang Guang Shi Re (teplo z dráhy Močového mechúra)

Zloženie: 
voda, alkohol Qui Mai - klinček pyšný, vňať - Herb. dianthi - 6,3g
Che Qian Zi - skorocel, semeno - Sem. plantaginis - 6,3g
Bian Xu - stavikrv vtáčí, vňať - Herb. polygoni - 6,3g
Hua Shi - mastenec - Talcum - 6,3g
Zhi Zi - gardénia jazmínová, plod - Fruc. gardeniae - 4,7g
Gan Cao - sladké drievko, koreň - Rad. glycyrrhizae - 5,5g
Deng Xin Cao - sitina rozložitá, dreň stonky - Medulla junci - 3,1g
San Ke Zhen - dráč wallichov, kôra - Rad. berberidis - 2,1g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
 Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: