FU KE ZHONG ZI WAN - ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes: neplodnosť, poruchy cyklu, bolestivá menštruácia.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM055 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

Hlavné zameranie: nedostatočná a nepravidelná menštruácia - hormonálne poruchy a neplodnosť - biely nesvrbivý výtok

Literatúra o TCM uvádza: Pojmom "rumelkové pole" sa označuje energetické centrum človeka ležiace v podbrušiu. Tu sa zhromažďuje najčistejšia esencia tela. U ženy sa táto oblasť spája s maternicou a s vaječníkmi. Zmes sa používa na úpravu hormonálnej nerovnováhy vyvolávajúcej ťažkosti spojené s menštruáciou či plodnosťou.

Zmes sa tradične predpisovala i počas tehotenstva u žien s predchádzajúcimi problémami s počatím alebo s rizikom potratu. Často sa kombinuje so zmesou RAST HORY TCHAJ (056), najmä v tehotenstve, pričom dávkovanie je 3x denne 4 guľôčky z každého druhu.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po uplynutí troch až štyroch menštruačných cyklov.

Literatúra o TCM uvádza: Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep), Chuan xiong (Radix ligustici walichii), Dang gui (Radix angelicae sinensis) a Bai shao (Radix paeoniae lactiflorae) sú stavebnými kameňmi zmesi nazvanej Si wu tang (Odvar štyroch zložiek), ktorý silno doplňuje a reguluje krv Ai ye (Folium artemisiae argyi) zahrieva maternicu, zastavuje nadmerné menštruačné krvácanie a kŕče, utišuje neľudný plod.

Pôsobí taktiež pri hroziacom potrate, podporuje plodnosť. E jiao (Gelatinum corii asini) doplňuje krv, tlmí nadmrné krvácanie, vyživuje telové tekutiny Xiang fu (Rhizoma cyperi rotundi) upravuje nepravidelný menštruačný cyklus, kontroluje vzťahy medzi pečeňou a zažívacím systémom, harmonizuje stred Du zhong (Cortex eucommiae ulmoidis) predchádza potratům, posiluje ledviny a játra, odstraňuje bolesti v bedrech, zpevňuje kolena a působí proti částečnému močení.

Snižuje vysoký krevní tlak. Xu duan (Radix dipsaci asperi) posiluje játra a ledviny, které řídí kosti a svaly. Užíváním dochází ke zpevnění bederní oblasti, kostí a kloubů. Tlumí nadměrné menstruační krvácení, utišuje plod, předchází krvácení během těhotenství a tím brání potratu. Huang qin (Radix scutellariae baicalensis) utišuje plod a pročišťuje nadměrné horko, které plod zneklidňuje.

Autor: Dr. ZHANG ZONG JING. Tato směs byla poprvé uvedena v díle JIN GUI YAO LUE kolem r. 210.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.