FU KE ZHONG ZI WAN - ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na neplodnosť, poruchy cyklu, bolestivú menštruácia.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM055 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dní €8
   
 

nedostatočná a nepravidelná menštruácia - hormonálne poruchy a neplodnosť - biely nesvrbivý výtok

Pojmom "rumelkové pole" sa označuje energetické centrum človeka ležiace v podbrušiu. Tu sa zhromažďuje najčistejšia esencia tela. U ženy sa táto oblasť spája s maternicou a s vaječníkmi. Zmes sa používa na úpravu hormonálnej nerovnováhy vyvolávajúcej ťažkosti spojené s menštruáciou či plodnosťou.

Zmes sa tradične predpisovala i počas tehotenstva u žien s predchádzajúcimi problémami s počatím alebo s rizikom potratu. Často sa kombinuje so zmesou RAST HORY TCHAJ (056), najmä v tehotenstve, pričom dávkovanie je 3x denne 4 guľôčky z každého druhu.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po uplynutí troch až štyroch menštruačných cyklov.

Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep), Chuan xiong (Radix ligustici walichii), Dang gui (Radix angelicae sinensis) a Bai shao (Radix paeoniae lactiflorae) sú stavebnými kameňmi zmesi nazvanej Si wu tang (Odvar štyroch zložiek), ktorý silno doplňuje a reguluje krv Ai ye (Folium artemisiae argyi) zahrieva maternicu, zastavuje nadmerné menštruačné krvácanie a kŕče, utišuje neľudný plod.

Pôsobí taktiež pri hroziacom potrate, podporuje plodnosť. E jiao (Gelatinum corii asini) doplňuje krv, tlmí nadmrné krvácanie, vyživuje telové tekutiny Xiang fu (Rhizoma cyperi rotundi) upravuje nepravidelný menštruačný cyklus, kontroluje vzťahy medzi pečeňou a zažívacím systémom, harmonizuje stred Du zhong (Cortex eucommiae ulmoidis) predchádza potratům, posiluje ledviny a játra, odstraňuje bolesti v bedrech, zpevňuje kolena a působí proti částečnému močení.

Snižuje vysoký krevní tlak. Xu duan (Radix dipsaci asperi) posiluje játra a ledviny, které řídí kosti a svaly. Užíváním dochází ke zpevnění bederní oblasti, kostí a kloubů. Tlumí nadměrné menstruační krvácení, utišuje plod, předchází krvácení během těhotenství a tím brání potratu. Huang qin (Radix scutellariae baicalensis) utišuje plod a pročišťuje nadměrné horko, které plod zneklidňuje.

Autor: Dr. ZHANG ZONG JING. Tato směs byla poprvé uvedena v díle JIN GUI YAO LUE kolem r. 210.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

 

Podobný produkt

 • Kúra K25 Artróza a osteoporóza - Naděje (Objem 175 ml) Kód: NADK25
  Kúra K25 Artróza a osteoporóza - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Kúra sa užíva pri artróze a osteoporóze.. Dodáva telu potrebné látky pre bezproblémovú činnosť kĺbov, pre stavbu kostnej hmoty a spevnenie štruktúry kostí. Čistí kĺby od nežiaducich solí.

  €20,65
 • Kúra K05 Posilnenie gynekologických orgánov a sterilita - Naděje (Objem 225 ml) Kód: NAD144
  Kúra K05 Pri snažení sa o dieťatko a sterilita - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Kúra z tinktúr je zložená z bylín, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu, prekrvenie sliznice ženských orgánov, celkové upokojenie a harmonizáciu ženského organizmu.

  €27,30
 • Kúra K14 Kožné alergie - Naděje (Objem 175 ml) Kód: NAD157
  Kúra K14 Ekzémy a Kožné alergie - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Výborná zmes tinktúr z púčikov rastlín pôsobiacich pri ekzémoch, taktiež pri rôznych kožných alergiách - baktériach a plesniach.

  €22,40
 • Kúra K18 Antibakteriálna - Naděje (Objem 175 ml) Kód: NAD161
  Kúra K18 Antibakteriálna - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Kúra z tinktúr sa odporúča pri nákaze organizmu choroboplodnými baktériami, ktoré spôsobujú najhoršie druhy zápalov.

  €21
 • Kúra K42A Regenerácia ženského organizmu - Naděje (Objem 200 ml) Kód: NADK42A
  Kúra K42A Regenerácia ženského organizmu - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Táto špeciálna pokračovacia kúra je zostavená z tinktúr z bylín, ktoré odporúčame pri regenerácii a rekonvalescenciu ženského organizmu, napríklad po dlhodobom strese, po operáciach.

  €21
 • Kúra K47A Podpora funkcie lymfatického systému - Naděje (Objem 250 ml) Kód: NAD173
  Kúra K47A Pri prečistení lymfatického systému - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Nový rad bylinných a púčikových výťažkov pri problémoch s funkciou lymfatického systému. Podporuje očistu lymfatického systému.

  €27,30
 • Nádej - tinktúra s betaglukánom TG29 (Objem 50 ml) Kód: NAD130
  Nádej - tinktúra s betaglukánom TG29
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Odporúča sa pri zhoršenom stave obličiek, prostaty aj pri hormonálnej nerovnováhe u žien. Užíva sa aj pri zlom trávení,  prekyslenom žalúdku. Zosilnený účinok o betaglukán z hlivy ustricovej.

  €7,50
 • Kúra K06 Harmonizácia problémov pri prechode - Naděje (Objem 175 ml) Kód: NAD145
  Kúra K06 Klimaktérium - Naděje
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Kúra sa odporúča v období klimaktéria. Užíva sa pri zníženej činnosti ženskej hormonálnej činnosti. Taktiež sa odporúča pri nepríjemných prejavoch a ťažkostiach prechodového obdobia, ako sú návaly a zvýšené potenie.

  €19,25
 • Ľubovník - tinktúra z bylín T40 (Objem 50 ml) Kód: NAD110
  Ľubovník - tinktúra z bylín T40
  5 - 7 dní Značka: Naděje

  Tinktúra z ľubovníka je ideálna na žalúdok a pri žalúdočnej nervozite. Odporúča sa pri všetkých nervových chorobách a zápalových procesov v tele.

  €4,90

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.