ER LONG ZUO CI WAN - TÍŠENIE MINGSKÝCH ZVONOV

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na zhoršovanie sluchu, šumenie alebo pískanie v ušiach.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM184 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dní €8
   
 

ER LONG ZUO CI WAN - TÍŠENIE MINGSKÝCH ZVONOV

hučanie, pískanie v ušiach, zvonenie v ušiach, zhoršovanie sluchu

Táto zmes sa používa na dlhšie trvajúce ťažkosti spojené s nepríjemným sluchovým fenoménom ako je zvonenie alebo hučanie v ušiach alebo na postupné zhoršovanie sluchu. Uvedené ťažkosti súvisia so zhoršovaním krvného zásobovania sluchového aparátu, alebo sa objavujú ako následok zaťaženia uší dlhodobým hlukom. Niekedy sú príčiny nejasné a lekárske vyšetrenie nepreukáže žiadnu patológiu. Podľa čínskej medicíny v týchto prípadoch za zhoršenie sluchu a zvukové preludy môže oslabená energie ľadvín.

Začať je potrebné čo najskôr. Časom už dochádza k zafixovaniu ťažkostí, kedy sú šance na vyliečenie minimálne.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Prvé príznaky zlepšenia možno očakávať po dvoch až troch mesiacoch, inak sa predpokladá užívanie dlhšie, zvyčajne polročné.

Jedná se o modifikaci směsi LIU WEI DI HUANG WAN doplněnou o dvě složky Zhi shi (Magnetitum) a Chai hu (Radix bupleuri). Původní směs mocně doplňuje nedostatek Yinu ledvin, Zhi shi a Chai hu pomáhají kontrolovat a ukotvit jaterní Yang, aby nestoupal vzhůru. Ledviny vyživují játra, utišují nadměrný Yang a brání jeho vzbouření. Když jsou játra zdravá, kotví a normalizují Yang. Shan zhu yu (Fructus corni officinalis) posiluje ledviny a pomáhá udržet životně důležitou esenci Yin. Brání nadměrnému močení a inkontinenci, ochraňuje tekutiny. Shan yao (Radix dioscorae oppositae) zlepšuje zažívání a chuť k jídlu, asistuje při nádechu, vyživuje ledviny. Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep) vyživuje krev, Yin a Yang. Doplněním krve zajišťuje i výživu pro kůži, vlasy, nehty a uši. Současně posiluje srdce a játra, které vyžadují dostatek krve ke své řádné funkci. Fu ling (Sclerotium poriae cocos) zlepšuje zažívání a upravuje přirozenou cirkulaci tekutin v těle tak, aby dosáhla míst určení, které zvlhčuje a vyživuje. Mu dan pi (Cortex moutan radicis) ochlazuje krev, pročišťuje horko jater. Rozhýbává stagnaci způsobenou zahuštěním krve a horkem. Ze xie (Rhizoma alismatis orientalis) pročišťuje horko ledvin, které zvedá vzhůru yinové složky a odvádí nadměrnou vlhkost, která způsobují stagnaci.

Dr. DAI TIAN ZHANG. Tato směs byla poprvé uvedena v díle GUANG WEN YI LUN v r. 1722.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.