ER LONG ZUO CI WAN - TÍŠENIE MINGSKÝCH ZVONOV

Kód: TCM184
Neohodnotené
Značka: Lanzhou
€9,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes: zhoršovanie sluchu, šumenie alebo pískanie v ušiach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie: hučanie, pískanie v ušiach, zvonenie v ušiach, zhoršovanie sluchu

Literatúra o TCM uvádza: Táto zmes sa používa na dlhšie trvajúce ťažkosti spojené s nepríjemným sluchovým fenoménom ako je zvonenie alebo hučanie v ušiach alebo na postupné zhoršovanie sluchu. Uvedené ťažkosti súvisia so zhoršovaním krvného zásobovania sluchového aparátu, alebo sa objavujú ako následok zaťaženia uší dlhodobým hlukom. Niekedy sú príčiny nejasné a lekárske vyšetrenie nepreukáže žiadnu patológiu. Podľa čínskej medicíny v týchto prípadoch za zhoršenie sluchu a zvukové preludy môže oslabená energie ľadvín.

Začať je potrebné čo najskôr. Časom už dochádza k zafixovaniu ťažkostí, kedy sú šance na vyliečenie minimálne.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Prvé príznaky zlepšenia možno očakávať po dvoch až troch mesiacoch, inak sa predpokladá užívanie dlhšie, zvyčajne polročné.

Literatúra o TCM uvádza: Jedná se o modifikaci směsi LIU WEI DI HUANG WAN doplněnou o dvě složky Zhi shi (Magnetitum) a Chai hu (Radix bupleuri). Původní směs mocně doplňuje nedostatek Yinu ledvin, Zhi shi a Chai hu pomáhají kontrolovat a ukotvit jaterní Yang, aby nestoupal vzhůru. Ledviny vyživují játra, utišují nadměrný Yang a brání jeho vzbouření. Když jsou játra zdravá, kotví a normalizují Yang. Shan zhu yu (Fructus corni officinalis) posiluje ledviny a pomáhá udržet životně důležitou esenci Yin. Brání nadměrnému močení a inkontinenci, ochraňuje tekutiny. Shan yao (Radix dioscorae oppositae) zlepšuje zažívání a chuť k jídlu, asistuje při nádechu, vyživuje ledviny. Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep) vyživuje krev, Yin a Yang. Doplněním krve zajišťuje i výživu pro kůži, vlasy, nehty a uši. Současně posiluje srdce a játra, které vyžadují dostatek krve ke své řádné funkci. Fu ling (Sclerotium poriae cocos) zlepšuje zažívání a upravuje přirozenou cirkulaci tekutin v těle tak, aby dosáhla míst určení, které zvlhčuje a vyživuje. Mu dan pi (Cortex moutan radicis) ochlazuje krev, pročišťuje horko jater. Rozhýbává stagnaci způsobenou zahuštěním krve a horkem. Ze xie (Rhizoma alismatis orientalis) pročišťuje horko ledvin, které zvedá vzhůru yinové složky a odvádí nadměrnou vlhkost, která způsobují stagnaci.

Dr. DAI TIAN ZHANG. Tato směs byla poprvé uvedena v díle GUANG WEN YI LUN v r. 1722.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: