Hrejivá náplasť s kapsaicínom

Kód: HEW210
Novinka
Neohodnotené
Značka: TCM
€2,50
Predaj ukončený
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Veľká kapsaicínová hrejivá náplasť v rozmere 12×18 cm prináša rýchlu úľavu pri bolestiach svalov, kĺbov a okolitých tkanív chrbta, ramien, bedier a zátylku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká kapsaicínová hrejivá náplasť  v rozmere 12×18 cm prináša rýchlu úľavu pri bolestiach svalov, kĺbov a okolitých tkanív chrbta, ramien, bedier a zátylku. Používa sa ako podporný prostriedok pri bolestivých príznakoch svalového a kĺbového reumatizmu, ischiasu, pri bolestiach v krížoch a zápale ramenného pletenca, pri bolesti v dôsledku svalového preťaženia a pri poúrazových stavoch. Pomáha uvoľňovať svalové napätie, tlmiť prejavy bolesti a navodzuje pocit uvoľnenia v postihnutých oblastiach.

Kozmetická hrejivá náplasť s kapsaicínom Vám prinesie nie len hrejivé uvoľnenie:

pri únave a preťažení svalov a kĺbov
po športových aktivitách
vhodná na prehriatie kolenných, členkových, ramenných kĺbov a driekovej oblasti
pomáha uvoľňovať svalové napätie a navodzuje pocit uvoľnenia v postihnutých oblastiach
prehrieva pokožku
zmierňuje opuch
pomáha pri zníženej citlivosti končatín
a  napätí (spazmách)
 pri artritídach
a reumatických problémoch
zlepšuje lokálne prekrvenie

Použitie:

Náplasť sa aplikuje priložením na vybrané miesto, kde sa necháva pôsobiť podľa potreby až do 24 hodín. Iba vonkajšie použitie – prilepením na postihnutú oblasť.  Nesmie sa aplikovať na otvorené rany a poškodenú pokožku. Nepoužívať v tehotenstve. Nepoužívať na otvorené a krvácajúce poranenia.

Náplasť sa aplikuje na vodou a mydlom umytú a suchú pokožku. Po odstránení ochranného krytu sa náplasť priloží na postihnuté miesto a pritlačí, až dokonale priľne k pokožke. Najneskôr po 8 hodinách sa náplasť opatrne odstráni. Pokožka sa následne umyje mydlom a teplou vodou. Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako 3 náplasti denne po dobu najviac 7 dní. Ďalšia aplikácia náplasti na rovnaké miesto sa môže vykonať spravidla po týždennej až dvojtýždennej prestávke. Ošetrené miesto sa neprekrýva ďalším obväzom a ani nezahrieva.

Účinné látky: Capsicum extract 2,89 %, Menthol 7,8 %, Camphor 9,6 %, Olibanum 12,5 %, Borneol, Byliny: Škorica, Angelika čínska, Red Peony, Common Monkshood Mother, Scrophularia

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie – podľa návodu. Náplasť nepoužívajte pokiaľ ste alergický(á) na kapsaicín alebo akúkoľvek ďalšiu zložku, alebo trpíte kožným ochorením.
U citlivých osôb sa môže ojedinele vyskytnúť alergická reakcia podobná popŕhleniu žihľavou. V prípade akýchkoľvek neobvyklých kožných reakcií prestaňte náplasť používať. O ďalšom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Náplasť sa nesmie prikladať na poranenú alebo poškodenú pokožku. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä nie očami. Po každej manipulácii s náplasťou je potrebné umyť si ruky mydlom a teplou vodou. Nepoužívajte súčasne so zahrievacím vankúšom. Nepoužívajte minimálne 1 hodinu pred kúpeľom a ani tesne po ňom.

Skladovanie:

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote v pôvodnom obale. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí.
Všeobecné upozornenia : Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Nie je určené deťom do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy môžu používať len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.

Balenie:
Balenie obsahuje 1 ks jednorázovej náplaste vo veľkosti  12 x 18 cm.

Skladovanie:
Neporušené obaly skladujte v suchu, na tmavom mieste pri teplote +5 až +20 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: