SI WU WAN - PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na nedostatočnú krvotvorbu, suchú pokožku, bledosť. Slabá menštruácia.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM161 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

SI WU WAN - PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN

chudokrvnosť - bledosť - únava, závrate - tlaky v podbrušku - nepravidelná menštruácia či jej vynechávanie až zástava - zápcha

Krv je jednou z najdôležitejších tekutín ľudského tela. Jej množstvo a kvalita do značnej miery určujú i subjektívny pocit zdravia. To sa však netýka iba fyzického tela. Podľa čínskej medicíny poskytuje krv i akýsi substrát našej mysli, intelektu, pamäti a ďalším aspektom nášho mentálneho života. Pokiaľ je krvi málo alebo nemá určité kvality, bude tým trpieť nielen telo, ale i duch. K ďalším prejavom spojeným s touto nedostatočnosťou patrí ľakavosť, búšenie srdca, suchá kože, zápcha či slabá a nepravidelná menštruácia.

Nedostatočnosť krvi z hľadiska čínskej medicíny teda presahuje pojem chudokrvnosť – patria tam i ďalšie vymenované problémy.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok po dobu niekoľkých mesiacov.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.