UVOĽNENIE NAPÄTIA pre ženy - XIAO YAO WAN - HAX5.9 Henan Wanxi

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes pre ženy. Vhodná na úpravu menštruácie, gynekologické problémy, emočnú nevyrovnanosť.

€11
Značka Henan Wanxi
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru HEW005 Objem: 200 ks Momentálne nedostupné €11
 

Moderní Číňania považujú tento prípravok za ochranného bôžika svojej rodinnej pohody, ktorý stráži dobrú náladu ženskej časti domácnosti, lebo jej pomáhajú v prírodou danom neľahkom údeli a je nápomocný pri prekonávaní každomesačných nepríjemností. Dobrá nálada je kľúčom k udržaniu mladistvého vzhľadu a spolu s preukázateľnými účinkami pri dlhodobom užívaní robia z tohto výživového doplnku dôležitú súčasť ich každodenného jedálnička.

Účinky guličiek podľa tradičnej čínskej medicíny:

 • upravujú menštruáciu (tiaojing)
 • duš. a cit. poruchy prejav. sa popudlivosťou, rýchlym striedaním nálad, depresiami, nervozitou a úzkosťou, pocitom nepokoja, zmätku a napätia, nedostatku motivácie
 • menštruačné bolesti a predmenštruačný syndróm, uvoľňujú krvácanie pri menštruácii, tíšia bolesti v prsiach a podbrušku pred menštruáciou, užívajú sa hlavne v druhej polovici cyklu
 • nadúvanie a poruchy trávenia, zažívacie problémy, nechutenstvo, stavy po zápale pečene, žalúdka, dvanástorníka, sietnice oka
 • gynekolog. výtoky s bolesťami pod rebrami, pŕs, podráždenosti pred menštruáciou
 • je možné užívať aj pri anémii (chudokrvnosť), hypoglykémii (znížené množstvo cukru v krvi), neurasténii (nervová slabosť), unavenosti, pocite stresu, podráždenosti, zníženej ostrosti videnia
 • v prípade depresie s výraznou nespavosťou, slabosťou a zimomravosťou je vhodné kombinovať s guličkami „PEVNÁ SLEZINA A BYSTRÁ MYSEĽ" (WLH3.9 guīpíwán)

Upozornenie: Guličky by sa nemali používať pri stavoch návalov horúčavy a neznášanlivosti tepla, kedy by u žien mohlo dôjsť k zvýšeniu menštruačného krvácania - v týchto prípadoch je nutné kombinovať s guličkami „POSILNENIE OBLIČIEK" (BWH5.9 - zhibai dihuang wan). V prípade sklonu k veľkému menštruačnému krvácaniu bez pocitov horúčavy je nutné kombinovať s guličkami „PEVNÁ SLEZINA A BYSTRÁ MYSEĽ" (WLH3.9 guīpíwán).

Dávkovanie: Predajné balenie obsahuje 200 ks malých guličiek, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Užíva sa 8 guličiek 1-3x denne, ktoré sa zapíjajú vlažným čajom alebo vodou 15 20 minút pred jedlom, najlepšie na lačný žalúdok.

Zloženie: Bupleuri radix, Angelicae sinensis radix, Paeoniae albae radix, Atractylodis macrocephalae rhizoma, Poria cocos, Menthae herba, Zingiberis rhizoma recens, Glycyrhizae radix praeparata

Obsah: 200 guličiek

Výrobca: Henan Wanxi Pharmaceutical Co.

Informácie o výrobcovi:

 • výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
 • certifikát GMP majú len výrobcovia, ktorí spĺňajú prísne normy pre dovoz výrobkov na európsky trh
 • čínske bylinné zmesy od Henan Wanxi sú testované na prítomnosť pesticídov a ťažkých kovov
 • produkty sú vyrobené z kvalitných bylín v jednej z najväčších čínskych laboratórií na výrobu bylinných prípravkov
 • pri výrobe bylinných zmesí sa používajú moderné technológie pre zachovanie kvality, hygieny a účinnosti produktov
 • produkty sú schválené ÚVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi od Henan Wanxi sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch aspektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.