XUE FU ZHU YU WAN - CESTIČKY PALÁCOVÉHO PARKU

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na bolesti na hrudi, ostré bolesti hlavy a iných oblastí hornej polovice tela

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM041 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

XUE FU ZHU YU WAN - CESTIČKY PALÁCOVÉHO PARKU

bolesti na hrudi - lokalizované ostré bolesti (hlavy, kĺbov, oblasť trojklaného nervu) - pocity horka ve vyššie uvedených oblastiach - emočné poruchy v zmysle podráždenosti a hnevu

Klasická zmes na bolesti hornej polovice tela s najčastejšou lokalizáciou na hrudníku či hlave. Bolesti sú ostré, režúce. Z hľadiska čínskej medicíny sú vyvolané obmedzením energetického toku a krvného zásobovania oblasti. Bylinné zmesi zlepšujú krvný obeh, čím jednak zlepšujú zásobenie tkanív živinami a jednak zlepšujú regeneráciu tkanív.

O bolestiach na prsiach má vedieť i ošetrujúci lekár a v prípade, že sa jedná o ischemickú chorobu srdca je nutné užívať adekvátnu farmakologickú liečbu a bylinné zmesi chápať ako doplnok.

Dávkovanie: 2x denne 24 guľôčok. Zmes sa užíva dlhodobo.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.