Ľubovník, šalvia, mäta, medovka - tinktúra z bylín T41
Kód: NAD111Súvisiaci tovar
Obsiahnutá zmes éterických olejov má silné čistiace účinky a účinne odstraňuje únavu dolných končatín. Pomáha pri bolestiach kŕčových žíl.
Je vhodný na tlmenie bolesti natiahnutých svalov a kĺbov, odstránenie opuchov, hojenie pomliaždenín a zlomenín.
Vychutnajte si teplú korenistú vôňu geránia a škoricovej kôry, ktorá úplne pohltí vaše zmysly a pomôže k dokonalému uvoľneniu pri masáži po fyzickej námahe.
Chin Min Sport spray športový sprej chladí a osviežuje namáhané svaly a poskytuje novú energiu, keď začína pôsobiť únava.
Podrobný popis
Skvelá originálna kombinácia bylín podľa receptu českej bylinkárky pani Mgr. Podhornej
Táto zmes sa užíva pri silnom rozrušení nervovej sústavy, pri silnom strese a napätí.
Užíva sa aj pri nespavosti, zápalových procesov v tele, problémoch s trávením, chorobách slinivky a pečene, či problémoch so srdcovou činnosťou.
Odporúčame kombinovať v prípade potreby na striedačku s Valeriánou T18, keďže pri užívaní Valeriány odporúčame po 3 týždňoch aspoň týždňovú prestávku.
Zloženie: macerát ľubovníka bodkovaného, šalvie lekárskej, mäty piepornej a medovky lekárskej v 40% alkohole.
Dávkovanie: po pretrepaní 25 kvapiek 3x denne. Denná dávka 75 kvapiek.
Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.
Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
