NU KE BA ZHEN PIAN - NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

Kód: TCM191P
Neohodnotené
Značka: Lanzhou
€8
Predaj ukončený
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes na Všeobecné oslabenie, bledosť. Posilnenie po pôrode a pri kojení.

Detailné informácie

Podrobný popis

NU KE BA ZHEN WAN - NÁRAMOK Z ÔSMYCH PERÁL

celková únava po chorobe - popôrodná rekonvalescencia - popôrodná chudokrvnosť či nedostatok materského mlieka

Jedná sa o najznámejšiu zmes na posilnenie vitálnej energie a zlepšenie prekrvenia. Pre ženy je veľmi významné doplňovanie krvi, nakoľko dochádza k jej pravidelným stratám počas menštruácie. Zmes pôsobí ako na krvotvorbu, tak i na intenzívnejšie prekrvenie v tkanivách. K typickým indikáciám patrí tiež posilnenie organizmu po pôrode, najmä pri nedostatočnosti materského mlieka z popôrodného vyčerpania alebo po predčasnom pôrode či pôrode cisárskym rezom.

Najdôležitejším momentom na podanie zmesi ako u mužov tak i u žien je oslabenie organizmu a bledosť z nedostatočného prekrvenia.

Dávkovanie: uvedené na obale.

Směs NÁRAMEK OSMI PEREL je velmi harmonickou kombinací osmi bylin. Je příkladem spojování jiných směsí do funkčních a vyvážených celků. Je vlastně kombinací receptur 161-PILULKA ČTYŘ ŠLECHTIČEN a 151-PILULKA ČTYŘ UŠLECHTILÝCH. Čtyři byliny se zabývají posílením "jinové krve" (tedy výživou roznášenou po těle krví) a čtyři další zlepšením "jangové energie", tedy funkčním stavem. Mnoho z přítomných bylin se moderně řadí mezi známe adaptogeny - látky pomáhající přežít ve ztížených podmínkách, náročných na energetické zdroje.

Jak bylo uvedeno, tento produkt je kombinací dvou jiných směsí -161-PILULKA ČTYŘ ŠLECHTIČEN a 151-PILULKA ČTYŘ UŠLECHTILÝCH. Proto při potřebě posílit jednu složku více než druhou, můžeme kombinovat s jednou či druhou z uvedených směsí, abychom posílili výživu či energii v organizmu. Je-li doprovázen stav vyčerpanosti zimomřivostí, volíme raději směs 195-DESET OPĚRNÝCH SLOUPŮ. Při vyčerpanosti se zimnicí a zvýšenou teplotou podáváme spolu se směsí 008-SKOŘICOVNÍKOVÁ SMĚS a to do odeznění zimnice. Poté pokračujeme pouze touto směsí NÁRAMEK OSMI PEREL. Při současném stresu a vyčerpání kombinujeme se směsí 061-VOLNOST SVOBODNÉHO POUTNÍKA v polovičních či plných dávkách. Při nespavosti kombinujeme s produkty číslo 121-ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE nebo 192-HARMONIE Z BROSKVOVÉHO HÁJE. V poporodních stavech v případě břišních bolestí a únavy kombinujeme spolu se směsí 054-ODVALENÍ KAMENŮ Z CESTY.

Dr. BI LI ZHAI v díle ZHENG TI LEI YAO. Vydáno v roce 1529.

Všetky bylinné zmesy WAN v našej ponuke sú od overeného a spoľahlivého dodávateľa TCM Slovakia/TCM Bohemia, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti čínskej medicíny.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

Čo sú Bylinné zmesi WAN ? 

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu (telesného, energetického a duševného) a harmonicky pôsobia na ich vzájomné vzťahy. Bylinné zmesy WAN Lanzhou Taibao vychádzajú z tisícročných receptúr uvádzaných v lekárskych knihách a súčasný výrobca striktne dbá na ich dodržiavanie počas prípravy. Tým je zaručený vyvážený účinok zodpovedajúci zámerom starých autorov.

Základné info o čínskej medicíne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: