Probiotika Vesantech Microbiome restart 100 miliard CFU

Kód: ZS19009
Neohodnotené
Značka: Vesantech
€47,75
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Superprobiotiká na reštart črevného mikrobiomu pri a po závažných ochoreniach, dlhodobej antibiotickej liečbe, výraznom oslabení imunitného systému s 30 aktívnymi živými probiotickými kmeňmi a 100 miliard CFU v jednej dávke, v špeciálnej enterosolventnej kapsule.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotika Vesantech Microbiome restart 100 miliard CFU

Superprobiotiká na reštart črevného mikrobiomu pri a po závažných ochoreniach, dlhodobej antibiotickej liečbe, výraznom oslabení imunitného systému s 30 aktívnymi živými probiotickými  kmeňmi a 100 miliard CFU v jednej dávke, v špeciálnej enterosolventnej kapsule.

  • pri vážnych ochoreniach
  • oslabenej imunite
  • po antibiotickej liečbe
  • pri závažných bakteriálnych infekciách - borelióza, salmonelóza, čierny kašel
  • pri chorobách priedušiek a pľúc

Naša jedinečná formula obsahuje 30 probiotických kmeňov v mimoriadne vysokej koncentrácii, kde jedna dávka poskytuje až 100 miliárd CFU. Navyše sme do zloženia pridali 17 esenciálnych enzýmov na podporu trávenia tukov, cukrov, proteínov a mliečnych výrobkov. Obohatili sme jej aj o prebiotiká Fruktooligosacharidy (FOS) a xylooligosacharidy (XOS), ktoré podporujú rast a aktivitu týchto prospešných baktérií v črevnom trakte. 

FOS a XOS podporujú rast a aktivitu bifidobaktérií a laktobacilov, ktoré sú dôležité pre udržiavanie zdravej črevnej mikrobioty. Tým priaznivo ovplyvňujú trávenie a môžu prispieť k prevencii rôznych tráviacich porúch. Okrem toho sa ukázalo, že majú pozitívny vplyv na reguláciu hladiny glukózy v krvi, čo môže byť prospešné pre osoby trpiace diabetes mellitus typu 2.

Enzýmy predstavujú biologické molekuly, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v chemických reakciách v živých organizmoch, urýchľujúc ich priebeh. V ľudskom tele majú nezastupiteľnú funkciu v rozklade komplexných molekúl na jednoduchšie, čo umožňuje ich efektívnejšie využitie.

Probiotiká Vesantech MIcrobiome restart sú výnimočne vhodné pre osoby trpiace tráviacimi problémami, oslabenou črevnou mikroflórou, zníženou imunitou, či pre tých, ktorí absolvovali dlhodobú antibiotickú terapiu. Tieto probiotiká sú obzvlášť užitočné pri závažných bakteriálnych infekciách, ako sú borelióza, zápaly priedušiek a pľúc, salmonelóza alebo čierny kašeľ.

V súčasnosti sa pozornosť vedeckej komunity a odborníkov na výživu stále viac sústreďuje na pozitívne účinky probiotík na ľudské zdravie.  Napriek rozsiahlej ponuke probiotických produktov na trhu, mnohé z nich nedisponujú dostatočne kvalitným zložením. Naša formula bola navrhnutá špičkovými odborníkmi s ohľadom na najnovšie vedecké poznatky, aby poskytovala komplexnú podporu pre tráviaci systém a celkové zdravie.

DÁVKOVANIE: 2 kapsule denne pred jedlom. 60 kapsúl v balení

ZLOŽENIE: 30 probiotických kmeňov, 100 miliárd CFU, 17 druhov enzýmov

Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus brevis; Lactobacillus bulgaricus; Lactobacillus casei; Bifidobacterium adolescentis; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus helveticus; Leuconostoc mesenteroides; Lactobacillus johnsonii; Lactobacillus crispatus; Lactobacillus delbreuki; Lactobacillus paracasei; Pediococcus acidilactici ; Pediococcus pentosaceus; Lactococcus lactis ;Lactobacillus reutrii; Lactobacillus plantarum; Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillusfermentum; Lactobacillus salivarius; Bifidobacterium breve ;Bifidobacterium bifidum; Bifidobacterium lactis; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium infantis  ,Bacillus subtilis; Bacillus Coagulans; Saccharomyces Boulardii; Lactococcus lactis subsp. cremoris; Enterococcus faecalis

PREBIOTIKÁ A ENZÝMY 250 mg

Amylase; Glucoamylase; Lactase; Lipase; Papain; Acid Protease; Neutral Protease; Beta-Glucanase; Phytase; Cellulase; β-Galactosidase; Bromelain; Pepsin; Diastase; Maltase; Peptidase; Pectinase, Fruktooligosacharidy (FOS) a xylooligosacharidy (XOS)

NOSIČ: Maltodextrín

UPOZORNENIE: Výživový doplnok. Dátum spotreby produktu je 12 mesiacov od dátumu výroby. Neotvorené skladujte na suchom a tmavom mieste do 4 °C, v chladničke. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pre osoby liečené cytostatikami alebo imunosupresívami je nevyhnutná konzultácia s ošetrujúcim lekárom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: