Probiotika Vesantech Urinary 50 miliard CFU

Kód: ZS19016
Neohodnotené
Značka: Vesantech
€40,35
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Špeciálne super probiotiká na močové cesty s certifikovaným extraktom z brusnice z Kanady. Špeciálne cielené probiotiká zohrávajú kľúčovú úlohu pri podpore imunitného systému a zdravia močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotika Vesantech Urinary 50 miliard CFU - probiotiká na močové cesty

Špeciálne super probiotiká na močové cesty s certifikovaným extraktom z brusnice z Kanady. Špeciálne cielené probiotiká zohrávajú kľúčovú úlohu pri podpore imunitného systému a zdravia močových ciest.

  • zdravie močových ciest
  • s organickými brusnicami  - certifikovaný extrakt z Kanady
  • probiotiká + prebiotiká + enzými
  • špeciálne kapsule pre vysokú vstrebateľnosť

Náš vedecký tím vyvinul jedinečnú a klinicky overenú receptúru, ktorá kombinuje probiotiká s extraktom z organických brusníc a mnostva enzýmov.

Táto receptúra obsahuje 20 živých probiotických kmeňov s celkovým počtom 50 miliárd CFU, 17 špeciálnych enzýmov a prebiotiká FOS, čím zabezpečuje optimálnu podporu pre správnu funkciu močových ciest a zdravie imunitného systému.

Jednou z najvýznamnejších vlastností týchto probiotických doplnkov je použitie špeciálnej odolnej kapsule. Táto kapsula je navrhnutá tak, aby odolávala kyselinám v žalúdku a zabezpečila, že probiotiká a enzýmy sú efektívne doručené do čriev, kde môžu vyvinúť svoj maximálny potenciál. Táto inovatívna technológia zaručuje, že probiotiká nie sú zničené žalúdočnými šťavami a dosahujú svoje cieľové miesto v nezmenenej forme.

Probiotiká na močové cesty sú vhodné pri:

Zápaloch močových ciest a močového mechúra

Preventívne pri častých infekciách močových ciesT

Problémoch urogenitálneho traktu, vrátane močových ciest, 

Dávkovanie:
60 kapsúl. Dospelí 2 kapsule denne s jedlom alebo aj bez jedla. Zapiť vodou alebo džúsom. Počet dávok v balení 30.

Zloženie:
20 probiotických kultúr, Lactobacillus crispatus QJSWX197M1, Bifidobacterium longum subsp. Longum CCFM1029, Bifidobacterium bifidum CCFM1063, Bifidobacterium breve CCFM1067, Bifidobacterium animalis CCFM1148, Bifidobacterium longum subsp.longum CCFM760, Bifidobacterium longum subsp.longum YS108R, Lactobacillus rhamnosus CCFM1119, Lactobacillus plantarum CCFM1180, Lactobacillus paracei CCFM1164, Lactobacillus acidophilus L59, Lactobacillus paracasei HPC69, Bifidobacterium lactis BL03, 
Bifidobacterium longum 15M1, Lactobacillus plantarum 30M5, Bifidobacterium longum HB3, Lactobacillus reuteri HR7, Lactobacillus gasseri CCFM1201, Lactobacillus jansoni CCFM1213, Lactobacillus rhamnosus GG ? 17 enzýmov, Peptidase, Proteases, Diastase, Glucoamylase,  alpha-Galactosidase, Lipase, Pectinase, Amylase, Invertase, Phytase, Hemicellulase, beta-Glucanase, Papain, Cellulase, Xylanase, 

Cranberry extract 350mg

Prebiotika: FOS

Dátum spotreby: na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: