Triphala kapsule Detoxikácia organizmu Organic India 60 ks

Kód: ORI029
Neohodnotené
Značka: Organic India
€13,99
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vnútorné prečistenie a obnova organizmu. Podporuje tráviaci, obehový, močový a dýchací trakt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Triphala kapsule Detoxikácia organizmu Organic India 60 ks

Triphala  je najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu, obnovu organizmu. Ide o prírodný bylinný prípravok pôsobiaci regeneračne na sliznicu zažívacieho ústrojenstva, podporuje činnosť tráviacieho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Prečisťuje organizmus.

Účelom prečistenia – detoxikácie je odstrániť odumreté bunky, tkanivo a toxíny, ktoré sa v organizme hromadia. Bunky sa obnovujú v priebehu celého nášho života, nové bunky nahrádzajú staré a odumierajúce. Detoxikáciou sa teda telo zbavuje jedovatých látok (toxínov).

V ajurvédskej medicíne sa používa pre pozvoľnú a jemnú detoxikáciu. Ide o kombináciu troch sušených ovocných plodov Haritaki, Amalaki a Vibhitaki (Bibhitaki), spoločne známych pod názvom Triphala. Byliny na detoxikáciu je nutné užívať, tak pri odstraňovaní toxínov ako aj pri prevencii, dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkujú postupne. Jedná sa však o bezpečné prípravky, ktoré v primeranom dávkovaní nemajú nežiaduce účinky a ani pri dlhodobom užívaní nie sú návykové. Triphala je vhodná aj pri častom cestovaní, nepravidelnosti v životospráve, pri zvýšenom strese, či nepravidelnej stolici.

Zloženie: Amalaki (Phyllanthus emblica) 160mg, Vibhitaki (Terminalia belerica) 160mg, Haritaki (Terminalia chebula) 160mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 2 – 4 kapsule denne zapiť pohárom teplej vody, najvhodnejšie pred spaním, príp. ráno.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste.

Obsah: 60 vegetariánskych kapsúl

Certifikovaný výživový doplnok. Všetky výrobky Organic India pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India

Účinok na jednotlivé dóše:

V = P = K =

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: