Upokojenie osiky - Sheng Ming Xi Feng Tang tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM115
Neohodnotené
Značka: YaoMedica
€12,59
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Trasenie, spazmy, stuhnutosť tela, pohybové problémy, rečové problémy, závraty, točenie hlavy

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojenie osiky - Sheng Ming Xi Feng Tang tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Základom tinktúry Upokojenie osiky sú čínske bylinky čiže yao. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu a hotovú tinktúru už ďalej neriedime. 

Použitie receptu podľa tradičnej čínskej medicíny:

dopĺňa Qi
vyživuje krv a zmäkčuje pečeň
tíši vnútorný vietor – zastavuje tras, uvoľňuje kŕče
spriechodňuje dráhy a spojky

Hlavné zameranie: tras rúk v kľude, ich spazmy a kontraktúry, tras tela, prípadne aj tras hlavy, zhoršenie trasu emóciami a únavou, samovoľný pohyb prstami, ako pri počítaní peňazí, stuhnutosť tela, hlavne šije a chrbta, ľahko pokrčené kolená a lakte, predklonený postoj, pohybové problémy, spomalená chôdza problém urobiť krok, porucha rovnováhy, únava a slabosť, averzia k chladu, sinavo bledá tvár, strnulosť tváre, závraty a točenie hlavy, krátky dych, nechuť hovoriť a ťažký reč, spontánne potenie, ťarcha na žalúdku, kašovitá stolica

Moderná charakteristika: parkinsonova choroba, Iné formy parkinsonizmu (skupina chorôb, ktoré majú podobné klinické príznaky ako Parkinsonova choroba, ale príčina ich vzniku je odlišná): poliekový (pri užívaní liekov blokujúcich tvorbu dopamínu), navodený toxínmi, po infekcii, po úraze, pri degenerácii mozgu alebo iných formách demencie

Dávkovanie: 

Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne. 
denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. ak vážite napríklad 70 kg, tak si dáte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom Vám tinktúra vydrží asi na 15 dní. 

Po konzultácii s odborníkom je možné dať až trojnásobnú dávku 
Tinktúry užívajte na lačno. Minimálny odstup je 30 minút pred jedlom alebo jedna hodina po ňom. 
Tinktúru je možné zaliať trochou horúcej vody a tým dôjde k odpareniu alkoholu. Tento postup je vhodný pre deti alebo šoférov. 
na jeden mesiac potrebujete zvyčajne 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď vyššie) 

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
Kontraindikácie: nie sú známe

Poznámky: Sheng Ming Xi Feng Tang je tonikum, a preto obvykle trvá nejaký čas (2 až 3 mesiace), kým sa jeho účinky plne prejavia. Nejde o jednoduché riešenie „vrcholíkov“ problému – zástavu trasu, súčasne výživou riešime aj jeho príčinu – „koreň“ choroby.

Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: