ZHI SOU WAN - VYLADENIE CITAROVÝCH STRÚN

Neohodnotené
 
 

Čínska bylinná zmes na kašeľ po prekonaní infekcie dýchacích ciest alebo pri námahe.

€8
Značka Lanzhou
Kategória Bylinné zmesi WAN
Zvoľte variant
Kód tovaru TCM033 Objem: 200 guľôčok/ 33g 1 - 3 dni €8
   
 

Hlavné zameranie:

kašeľ

Literatúra o TCM uvádza:

Ak prenikne do pľúc infekcia (z pohľadu tradičnej čínskej medicíny vonkajšia škodlivina), zvyčajne dôjde k uniformnej odpovedi – dostaví sa zahlienenie a kašeľ, čo zodpovedá narušeniu kolobehu „pľúcnej energie“ v dráhach a jej vzbúreniu sa hore (v podobe kašľa). Pokiaľ sa tento stav opakuje často, alebo nie je liečený vôbec, dôjde k trvalému postihnutiu dýchacích ciest s rozvojom astmy či chronickej bronchitídy. Preto je dôležité pretrvávajúci kašeľ nepodceňovať.

Pri liečbe kašľa a zahlienení doporučujeme obmedziť sladkosti a mliečne výrobky.

Dávkovanie: 3x denne 8 – 12 guľôčok. Účinok možno pozorovať po týždni, ale zmes je vhodné podávať až do úplného vymiznutia kašľa, čím sa zaistí „vyčistenie“ pľúc od škodliviny. Pre zosilnenie účinku je niekedy vhodná kombinácia s prípravkom MIŠPUĽOVÝ SIRUP (300).

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.