Malé radosti - Gan Mai Da Zao tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM084
5 hodnotení
Značka: YaoMedica
€12,59
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Tinktúra vhodná pre upokojenie ducha Shen a zlepšenie nálady. Psychická nerovnováha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra MALÉ RADOSTI  vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Gan Mai Da Zao Pian.

Tinktúra vhodná pre upokojenie ducha Shen a zlepšenie nálady.

Hlavné zameranie: psychickej nerovnováhy, depresie, smútky

Ďalšie: melanchólia, plačlivosť, nedostatok radosti, neschopnosť kontrolovať svoje emócie, nepokojný spánok, psychickej nerovnováhy spojené s menopauzou, nočné potenie, časté zívanie, pocity smútku, zmätenosť, únava, nechutenstvo, problémy s pamäťou

Účinky podľa čínskej medicíny: 
Qi Xu (nedostatok energie) a Xue Xu (nedostatok krvi)

Zloženie: 
voda, alkohol  
Gan Cao - sladké drievko, koreň - Rad. glycyrrhizae - 5,0g
Fu Xiao Mai - pšenica, semeno - Sem. tritici levis - 13,3g
Da Zao -  jujuba čínska, plod - Fruc. jujubae - 5,0g
Yu Jin - kurkuma, guľovitý podzemok - Rhiz. curcumae - 5,0g
Yuan Zhi - polygal, koreň - Rad. polygalae tenuifoliae - 5,0g
Shi Chang Pu - puškvorec trávolistý, podzemok - Rhiz. acori - 5,0g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
 Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: