N Stop-pri mykóze nechtov - Original ATOK
Kód: OATB2065C OATB2065D Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Propolisová tinktúra podľa tradičnej receptúry. Má viacúčelové využitie na čistenie, dezinfekciu, osobnú hygienu.
Kúra sa odporúča pri problémoch s potenciou, ako fyzického, tak aj psychického pôvodu.
Pokračovacia kúra ku kúre K27. Bylinky v tinktúrach sa odporúčajú pri nadváhe, odbúravaní tukov, zlom trávení a problémoch s vyprázdňovaním.
Jedinečný výrobok s obsahom extraktov z 5 druhov vysoko účinných liečivých rastlín s výbornými výsledkami s likvidáciou baktérií a drobných parazitov.
Kúra sa užíva ako pokračovacia kúra kúry K31, pri potrebe čistenia ciev od usadenín a pri normalizácii krvného tlaku.
Podrobný popis
Odporúčanie: pri mykózach nechtov.
Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výraznými antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami, so schopnosťou brániť rastu choroboplodných zárodkov a zvyšovať odolnosť organizmu proti recidívam plesňových ochorení.
Aróma: výrazná, trpká, korenistá.
Zloženie: éterické oleje - tymián, klinček, šalvia a tuja, lieh denaturovaný izopropylalkoholom.
Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nechty. Kvapkadlom aplikujeme 1 kvapku preparátu na suchý postihnutý necht a necháme vsiaknuť. Po dobu trvania ťažkostí odporúčame nanášať 2x denne.
Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve, v období dojčenia au detí mladšieho veku. Po použití je nutné riadne umytie rúk, aby na nich nezostali zvyšky preparátov, mohlo by dôjsť k zasiahnutiu slizníc a očí.
Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.
Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maste, oleje, spreje |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
Čínska bylinná zmes na zlé trávenie s nechutenstvom, hnačka, grganie, plnosť v žalúdku po jedle.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
