YU DAI WAN - PREHRADENIE TOKU ŽLTEJ RIEKY

Kód: TCM057
Neohodnotené
Značka: Lanzhou
€9,99
Na sklade
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čínska bylinná zmes na svrbivý alebo pálivý výtok. Začerveňalá sliznica ženských orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné zameranie:

gynekologický výtok so svrbením a pálením sliznice

Literatúra o TCM uvádza:

Gynekologické zápaly, ktoré sa prejavujú výtokom sú vyvolané kombináciou niekoľkých príčin – narušenej imunity, hormonálnej nerovnováhy, nevhodného stravovania, či zle fungujúceho trávenia. Zápal je potom iba ventilom, ktorým sa organizmus čistí. Uvedená bylinná zmes má taktiež trojaké pôsobenie – podporuje imunitu a tým pôsobí na zápal, upravuje trávenie a hormonálnu hladinu.

Nutnou súčasťou liečby uvedených príznakov je diéta s obmedzením mliečnych výrobkov a vynechaním sladkostí.

Dávkovanie: 3x denne 8 – 16 guľôčok do vymiznutia príznakov. Nepodáva sa počas menštruácie.

Tieto tradičné názory čínskej medicíny sa až natoľko nelíšia od moderných poznatkov, pokiaľ si uvedomíme, že pod pojmami zanášanie alebo kvasenie v organizme sa rozumie celková imunologická reakcia, ktorej sa nedarí zvládnuť recidivujúci gynekologický zápal. Taktiež vieme, že nie len imunita zohráva úlohu pri tejto reakcii, ale že záleží aj na hormonálnej rovnováhe. Neporiadok v hladinách hormónov sa taktiež významne podieľajú na možnostiach vzniku recidivujúcich gynekologických zápalov. Je potvrdené taktiež spätné pôsobenie zápalu na hormonálnu nerovnováhu. Pri kvasinkovej infekcii popisuje literatúra (dr. Trowbridge, The Yeast Syndrome) 26 rôznych, prevažne endokrinologických chorôb, ktoré sa vyvinú následkom neprimeranej imunitnej reakcii na infekciu. To se týka napríklad poruchy štítnej žľazy, vaječníků, padání vlasů, alergií, některých psychických poruch, revmatických onemocnění a jiných. Proto se u gynekologických zánětů, projevujících se výtokem, doporučuje téměř vždy léčba celková. Hlavní složkou ve směsi PŘEHRAZENÍ TOKU ŽLUTÉ ŘEKY je rostlina ailanthum altissima, která je známa svým pročišťujícím a dezinfekčním účinkem. Její působení je doplněno galgánem, upravujícím zažívání a čtveřicí bylin identických se směsí. 161-PILULKA ČTYŘ ŠLECHTIČEN, upravující hormonální profil. Takto se osloví všechny faktory, hrající roli ve vzniku gynekologických výtoků.

Pri veľkom pálení a svrbení slizníc a pri výrazne žltom výtoku, kombinujeme spolu so smesou 014-HORCOVÝ ELIXÍR, každú zmes v nepozmenenej dávke. Pokiaľ sa výtok objavil po psychickom vypätí, pridávame zmes 062-UPOKOJENIE ZČERENEJ HLADINY, opäť - obe zmesi v pôvodných odporučených dávkach. Pri bielom výtoku bez svrbenia alebo iných sprievodných pocitoch sa podáva zmes 105-VYSUŠENIE ZVLHNUTEJ KRAJINY. Pri hlienovitom výtoku (charakteru bielka) podávame zmes 055-ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA.

Dr. ZHU DAN XI, zmes pochádza z jeho diela DAN XI XIN FA, z r. 1481.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: