Immune booster kapsule - Planet Ayurveda 60 ks

Kód: PA11
Neohodnotené
€18,29
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Imunita, vitalita. Prírodné zložky plné antioxidantov na zlepšenie vitality a zvýšenie imunity. Účinná kombinácia ovocia Bhumi Amla, extraktu z hroznových jadierok, amalaki a kolostra, bohatého zdroja imunoglobulínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Immune booster kapsule - Planet Ayurveda 60 ks

Prírodné zložky plné antioxidantov na zlepšenie vitality a zvýšenie imunity. Táto zmes plná antioxidantov pripravená značkou Planet Ayurveda sa v ajurvéde dlhodobo používa na zlepšenie vitality a udržanie zdravia. Účinná kombinácia ovocia Bhumi Amla, extraktu z hroznových jadierok, amalaki a kolostra, bohatého zdroja imunoglobulínov.

Kombinácia bylinných a živočíšnych zložiek v zmesi Immune Booster zlepšuje metabolizmusodstraňuje voľné radikály z organizmu. Redukuje poškodenia buniek a tým spomaľuje starnutie a redukuje jeho prejavy, napr. šedivenie vlasov, vznik stareckých škvŕn, vznik vrások, znižuje celkovú únavu organizmu. Pravidelným užívaním zmesi Immune Booster sa posilní vaša imunita a budete sa cítiť dlhšie fit. Immune Booster Formula taktiež napomáha redukovať toxíny vytvorené v tele nesprávnym životným štýlom a vplyvom chronických ochorení. Jednotlivé zložky majú navyše veľmi priaznivý vplyv na posilnenie obranyschopnosti organizmu.

  • pri rekonvalescencii po operáciách
  • pri rekonvalescencii po náročnej chorobe
  • na podporu imunity pri častých ochoreniach
  • v rámci prevencie počas obdobia zvýšenej chorobnosti.

Zložky Immune Booster:

Bhumi Amla (Phyllanthus niruri, Chanca Piedra)

V ajurvéde sa Bhumi Amla používa na ochranu a regeneráciu pečene. Bhumi Amla podporuje základnú funkciu pečene - vylučovanie toxínov z tela.
Je účinná pri liečbe tuberkulózy a hepatitídy. 
Kvôli svojim silným močopudným vlastnostiam sa používa pri zápaloch močového mechúra, infekciách močových ciest ako aj pri lymfatických opuchoch.
Napomáha udržať vhodnú úroveň tukov redukovaním proteínov VLDL a LDL.
Má antioxidačné vlastnosti.
Má antibakteriálne aj antivírusové vlastnosti, čo sa využíva pri rôznych typoch infekcií.

Hroznové jadierka

Sú bohatý zdroj vitamínu E.
Pomáhajú ničiť voľné radikály.
Obsahujú alkaloid resveratrol, ktorý pomáha bojovať proti rakovine prostaty.
Pomáhajú udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu a koncentráciu glukózy v krvi.
Kvôli svojmu silnému protizápalovému účinku sa tradične sa používajú pri ochoreniach ako je tuberkulóza, cholera, nevoľnosť, kožné infekcie a infekcie očí. 

Amalaki

Je neuveriteľne bohatým prírodným zdrojom vitamínu C.
Pozitívne vplýva na zníženie hladiny cholesterolu.
Obsahuje mnohé antioxidanty, ktoré napomáhajú v boji s voľnými radikálmi
Napomáha odstraňovať toxíny z tela.
Viac informácií o jeho účinkoch sa dozviete v tomto videu.

Kolostrum

Kolostrum je bohaté na imunoglobulíny (Organizmus ich produkuje ako odpoveď na prítomnosť cudzorodej látky. Imunoglobulíny patogén buď eliminujú alebo na neho upozornia iné imunitné bunky. Nedostatok imunoglobulínov má za následok zníženie obranyschopnosti organizmu proti banálnym infekciám, ale aj proti vzniku najzávažnejších ochorení).
obsahuje mnohé antioxidanty, ktoré napomáhajú v boji s voľnými radikálmi.
Podporuje imunitný systém.
Urýchľuje regeneráciu na bunkovej úrovni.
Urýchľuje hojenie a uzdravovanie po operáciách
 

Jednotlivé zložky sú známe už dlhé roky pre svoju schopnosť podporiť imunitu ako aj pre svoj antioxidačný potenciál. Vďaka ich kombinácii kapsule Immune Booster stimulujú metabolizmus a tým ovplyvňujú tráviaci systém, imunitný systém a nervový systém.

V našich kapsuliach používame vysoko účinný štandardizovaný extrakt. Zdôrazňujeme, že nepoužívame surový prášok z rastliny a nepridávame do kapsulí žiadne ďalšie prídavné látky.

Balenie: 60 ks kapsulí.
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne.
Obsah 1 kapsuly: až 500 mg štandardizovaného extraktu.
100% štandardizovaný extrakt obsahuje 200 mg štandardizovaného extraktu z hroznových jadierok (Vitis vinifera) v pomere 5:1, 200 mg štandardizovaného extraktu z kolostra (hovädzie kolostrum) v pomere 7:1, 50 mg štandardizovaného extraktu z rastliny Bhumi Amla (Phyllanthus niruri) v pomere 10:1 a 50 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z ovocia rastliny Emblica Officinalis (Amalaki).
Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

 
Odporúčané kombinácie

Odporúčame užívať spolu s kapsulami Kurkumín s protizápalovým účinkom a extraktom z Mumia (Shilajit).

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: